MIS Implants Technologies Ltd. to międzynarodowa firma, posiadająca swoje przedstawicielstwa w ponad 60 krajach na całym świecie. Misją firmy jest kreowanie wszechstronnych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań dla stomatologów na całym świecie. Polska także jest w tym gronie z uwagi na stale rozwijających swoje kompetencje lekarzy, którzy reprezentują światowy poziom umiejętności w dziedzinie stomatologii. To właśnie stale rosnący poziom usług stomatologicznych przyczynił się do tego, że MIS coraz bardziej i coraz chętniej otwiera się na polski rynek.

Ideą funkcjonowania MIS Poland jest dialog z lekarzem. Tylko on bowiem jest w stanie wyznaczyć sens działania firmy, która istnieje właśnie dla lekarzy. Zmiana nazwy handlowej to także wyjście naprzeciw oczekiwaniom specjalistów. „Dzięki tej zmianie będziemy w stanie zapewnić naszym klientom jeszcze lepszy dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu implantologii oraz najbardziej innowacyjnych materiałów, z których korzystają specjaliści na całym świecie." - podkreśla Paweł Włodarczyk, Dyrektor Sprzedaży w MIS Poland.

MIS Poland zaopatruje gabinety i kliniki stomatologiczne w implanty, produkty do chirurgii, periodontologii, endodoncji, ortodoncji oraz urządzenia specjalistyczne. W ofercie MIS Poland znajdują się produkty renomowanych światowych firm, m.in.: MIS Implants Technologies, Meisinger, Hu-friedy, DiaDent, Ribbond, W&H, Acteon, Nouvag, Riemser.