PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Zęby w kleszczach czystości

23-04-2013, 00:01
Zęby w kleszczach czystości (fot. Dental Revolution SAS)
Zęby w kleszczach czystości (fot. Dental Revolution SAS)
Na hasło elektryczna szczoteczka do zębów mało kto już reaguje zaskoczeniem. Co innego, kiedy w ręku trzyma model wyposażony w dwie głowice szczotkujące.  Tak właśnie działa OOBRUSH.

Producenci szczoteczek do zębów mają coraz trudniejsze zadanie. Wyróżnienie się spośród setek nowoczesnych produktów staje się prawdziwym wyzwaniem. Zieloni producenci stawiają na minimalizm. Ci, którym nie obce są zaawansowane technologie, zmierzają w odwrotnym kierunku.  Czy więcej znaczy lepiej?

OOBRUSH to elektryczna szczoteczka nowej generacji wyposażona w dwie głowice szczotkujące, obracające się w przeciwnych kierunkach, połączone elastycznym mostkiem. Dzięki temu szczoteczka równocześnie czyści stronę zewnętrzną i wewnętrzną (często pomijaną podczas mycia zębów) automatycznie adaptując  się do wielkości i kształtu zębów. Zastosowane rozwiązanie zapewnia idealną czystość powierzchni stycznych.

Istotny jest także fakt zapewnienia stałego, prawidłowego kierunku szczotkowania. Urządzenia zaprogramowano w ten sposób, aby czyszczenie zawsze odbywało się od linii zębów do korony zęba.

Producent zapewnia, że OOBRUSH mogą stosować osoby z aparatami ortodontycznymi. Urządzenie jest także przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Co ciekawe zastosowanie dwóch głowic nie oznacza, że szczoteczka jest dwa razy droższa od innych modeli zasilanych elektrycznie. Cena wersji na baterię wynosi 119 zł (cena do końca maja). OOBRUSH ładowany indukcyjnie kosztuje niecałe 200 zł. Natomiast opakowanie, w którym znajdują się dwie wymienne końcówki ok. 60 zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
techDENT   szczoteczka do zębów   OOBRUSH   Higiena  

POLECAMY W SERWISACH