PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Zęby cyzelowane

Autor: Łukasz Sowa
31-10-2012, 05:35
Smile Guide Touch
Smile Guide Touch
Pacjenci, którzy chcą mieć perfekcyjny uśmiech niejednokrotnie przeznaczają kilkadziesiąt tysięcy złotych, aby tylko urzeczywistnić marzenia. Rzeczywistość nie zawsze odpowiada marzeniom. Aby zminimalizować takie ryzyko, David L. Traub dentysta z Florydy we współpracy z firmą z Dallas GWHQ Productions opracował aplikację, która pozwala na dowolne kształtowanie uzębienia. No może nie dowolnie, ale według upodobań pacjenta.

Przygotowanie wirtualnego modelu z precyzyjnie określonym kształtem zębów i nowym ich kolorystycznym odcieniem - zajmuje od kilku do kilkudziesięciu minut. Czas zależy oczywiście w głównej mierze od stopnia zdecydowania lub bardziej niezdecydowania osoby zamawiającej perfekcyjne zęby.

Oczywiście takie rozwiązanie nie eliminuje niebezpieczeństwa, że po ustaleniu wszystkich szczegółów pacjent zmieni zdanie co do wyglądu wymarzonego uzębienia, jednak na etapie wirtualnego modelowania wszelkie korekty nie są kosztowne i można je przeprowadzać wielokrotnie.

Tak sporządzona wizualizacja jest później bardzo pomocna m.in. w przygotowaniu rzeczywistego modelu, stanowi także dowów, że o taki właśnie efekt zabiegał pacjent.

Aplikacja o nazwie Smile Guide Touch dostępna jest w Apple iTunes store za 99,99 USD.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
techDENT   Smile Guide Touch   David L. Traub   Apple iTunes   Sprzęt  

POLECAMY W SERWISACH