PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wiedza o cyfryzacji w stomatologii podana na tacy

Autor: miro • Źródło: ms
25-01-2022, 14:45
Wiedza o cyfryzacji w stomatologii podana na tacy Skanery wewnątrzustne konieczne w technologii cyfrowej
Digital Excellence Series – kolejna seria bezpłatnych webinarów, poświęcona m.in.: cyfrowym metodom planowania i osiągania wyników leczenia, poprawie współpracy z laboratoriami oraz optymalizacji wydajności i przepływu pracy w praktyce stomatologicznej - startuje już 26 stycznia o godz. 19.30.

Program Digital Excellence Series skupia się na przedstawieniu najnowszych możliwości cyfryzacji oraz omówieniu przykładów najlepszych praktyk dla lekarzy dentystów, którzy pracują ze skanerem wewnątrzustnym. Lekarze, którzy dopiero zamierzają przejść z analogowego na cyfrowe środowisko pracy, otrzymają wiele porad i wskazówek, które pomogą uczynić ten krok skutecznym. 

Uczestnicy webinarów będą mogli skorzystać z wiedzy doświadczonych prelegentów, którzy stosują skaner wewnątrzustny iTero w codziennej praktyce.

Eksperci będą omawiać ciekawe przypadki kliniczne, dzięki czemu lekarze dentyści dowiedzą się o korzyściach z zastosowania cyfryzacji oraz zdobędą wiedzę, jakie praktyczne kroki należy podjąć, aby podążyć w tym samym kierunku.

Nadchodzące webinary Digital Excellence Series 2022:
26 stycznia, godz. 19.30: „Najlepsze praktyki cyfrowe w stomatologii odtwórczej". Prelegenci: dr Ingo Baresel (Niemcy) i dr Eoin O'Sullivan (Wielka Brytania), specjaliści protetycy, którzy wyjaśnią, jak rozpocząć cyfryzację gabinetu i podzielą się gotowymi do wdrożenia poradami.

Podczas spotkania omówią zostaną również praktyczne sposoby wykorzystania skanera wewnątrzustnego iTero w stomatologii odtwórczej.

 2 marca, godz. 19.30:  dr Marcos White (Wielka Brytania) i dr Kristina Baumgarten (Niemcy), stomatolodzy ogólni, podzielą się wskazówkami na temat wdrożenia cyfrowo zoptymalizowanej obsługi nowych pacjentów i omówią wpływ wdrożonych rozwiązań na funkcjonowanie praktyki stomatologicznej.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i będą prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem na żywo na język polski. Przed każdym z webinarów wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Szczegółowe informacje na stronie: iTero.com/DES

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH