PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wiedza niezbędna do podjęcia decyzji o zastosowaniu metody Invisalign Go. Dla kogo? W jakim celu? Z jakim efektem?

Autor: miro • Źródło: infoDENT24.pl
05-12-2022, 16:25
Wiedza niezbędna do podjęcia decyzji o zastosowaniu metody Invisalign Go. Dla kogo? W jakim celu? Z jakim efektem? Małoinwazyjne leczenie protetyczne z wykorzystaniem systemu Invisalign Go
W jakich sytuacjach metoda Invisalign Go  sprawdza się w leczeniu pacjentów? Jak, krok po roku korzystać z tego systemu? Przystępna, wręcz wzorcowa prezentacja dr n. med. Teresy Szupiany – Janeczek tworzy znakomitą, przejrzystą  platformę, pozwalającą na podjęcie świadomej decyzji: tak to rozwiązanie spełnia moje oczekiwania, warto podążyć tą drogą.

A że warto, świadczy chociażby fakt, iż lekarze dentyści w ten właśnie sposób pomogli 14 mln pacjentom na całym świecie, ostatnio w coraz większym odsetku także w Polsce.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu prezentacji dr n. med. Teresy Szupiany – Janeczek specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją, nauczyciela akademickiego w Katedrze Stomatologii Zintegrowanej UJ CM oraz w Szkole Medycznej dla Obcokrajowców UJ CM każdy będzie znał odpowiedź na wiele podstawowych pytań, a być może rozwieje swoje wątpliwości. Wymieniliśmy tylko niektóre z zagadnień, na jakie padają odpowiedzi w trakcie wykładu:

  • W jaki sposób znaleźć się po stronie stomatologii zachowawczej addycyjnej, chroniąc pacjenta – w miarę możliwości - przed leczeniem redukcyjnym?
  • Jak zastosować w praktyce: łatwą do przewidzenia, kompleksową i minimalnie inwazyjną stomatologię, która daje korzyści ze względu na sposób leczenia i trwałość efektów, która zwraca uwagę przede wszystkim na zdrowie pacjenta, ale także w centrum uwagi której są jego wygląd i samopoczucie?
  • Jak stać się godnym zaufania fachowcem, do którego pacjent nie będzie miał potrzeby przychodzić na korygowanie prac protetycznych, chociażby dlatego, że te zostaną wykonane w optymalnych warunkach?
  • Jaką pomoc oferuje Invisalign Go lekarzom dentystom, którzy nie zajmując się ortodoncją, widzą potrzebę, aby - być może - w porozumieniu z ortodontą, dokonać małych korekt wad zgryzu w zakresie zębów od 5 do 5?
  • Jak w sposób przewidywalny, zgodny z preferencjami estetycznymi pacjenta odtwarzać przestrzeń zarówno dla prac nieinwazyjnych, jak i pod odbudowy typu most albo implant?
  • W jakich przypadkach mała korekta okluzyjna może pomóc osiągnąć pożądany rezultat estetyczny?
  • W jaki sposób zastosować różnorodne narzędzia, przystosowane do wykorzystania w stomatologii cyfrowej, aby informacja, skanowanie, planowanie, leczenie, monitorowane i w końcu retencja przebiegały zgodnie z założeniami lekarza dentysty i oczekiwaniami pacjenta?
  • Co obejmuje i na czym polega klasyfikacja poszczególnych przypadków medycznych, która precyzyjnie, w sposób bezstronny określi scenariusz współpracy z pacjentem poddawanym leczeniu nakładkami?
  • Dlaczego leczenie nakładkami w systemie Invisalign Go jest bezpieczną, przewidywalną metodą, dającą możliwie maksymalne korzyści z podjętego leczenia także tym stomatologom (oczywiście przede wszystkim ich pacjentom), którzy nie mają doświadczenia w codziennym wykorzystywaniu stomatologii cyfrowej?

Oprócz wiedzy, w tym przypadku najważniejszej,  znaczącą cechą wykładu jest sposób jego prezentacji. Zwrócimy uwagę na precyzję, jasność formułowania myśli oraz zasadność tez, które stawia i udowadnia dr n. med. dr n. med. Teresy Szupiany – Janeczek.    


Zapraszamy do obejrzenia zapisu webinaru: 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Align Technology   Invisalign   Invisaling Go  

POLECAMY W SERWISACH