PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Webinar: Nowe, cyfrowo zoptymalizowane doświadczenia pacjentów

Autor: Pozostałe źródła • Źródło: Artykuł promocyjny dostarczony przez Align Technology
22-02-2022, 07:50
Webinar: Nowe, cyfrowo zoptymalizowane doświadczenia pacjentów Webinar: Nowe, cyfrowo zoptymalizowane doświadczenia pacjentów, Fot. Align Technology

Technologia cyfrowa znacznie wpłynęła na dynamikę współpracy pacjenta z lekarzem stomatologiem. Kluczowa jest pierwsza konsultacja, która pozwala zapoznać pacjenta z metodami pracy lekarza i pomóc mu podjąć decyzję o dalszym przebiegu leczenia. Obecne narzędzia cyfrowe stosowane w stomatologii pozwalają na zaangażowane pacjenta w proces leczenia i jego świadome uczestnictwo na każdym etapie.

Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego eksperci – lekarze stomatologii ogólnej, dr Marcos White i dr Kristina Baumgarten, zademonstrują, w jaki sposób skanowanie wewnątrzustne staje się podstawą nowoczesnego, cyfrowego przepływu pracy w gabinecie stomatologicznym.

Ponadto przedstawią praktyczne wskazówki związane z wdrażaniem tego procesu, które pozwolą przenieść zaangażowanie pacjenta, ocenę, diagnozę i planowanie leczenia na zupełnie inny poziom.

Podczas webinaru dowiesz się:

  • jak wdrażać nowe podejście w spełnianiu indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów;
  • jakie znaczenie dla dalszego leczenia stomatologicznego ma pierwsza wizyta u dentysty;
  • jak zyskać zaufanie i dobrą współpracę ze strony pacjentów, dzięki holistycznemu podejściu do leczenia opartemu na wiedzy klinicznej;
  • jak odpowiednio organizować przestrzeń i tworzyć środowisko pracy z narzędziami cyfrowymi w gabinecie stomatologicznym;
  • jak zarządzać formalnościami i budżetem w gabinecie opartym o technologię cyfrową;
  • jak rozwijać swój biznes dzięki zaangażowaniu i dobrej relacji z pacjentem.

Prelegenci: dr Marcos White i dr Kristina Baumgarten – eksperci w dziedzinie stomatologii cyfrowej, którzy w codziennej praktyce stomatologicznej korzystają ze skanerów wewnątrzustnych iTero i technologii Align.
Dołącz do nas, bez względu na to, jakie jest Twoje dotychczasowe doświadczenie w stosowaniu narzędzi cyfrowych. Wydarzenie będzie dobrą okazją do spotkania z inspirującymi prelegentami oraz uczestnikami – specjalistami w dziedzinie stomatologii z całego świata.

Szczegóły:

  • Data i godzina: 2 marca 2022, godz. 19:30-21.00
  • Koszt: wydarzenie bezpłatne dla wszystkich specjalistów z branży stomatologicznej
  • Miejsce: online, webinarium na platformie Zoom (z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja)
  • Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego na polski (wymagana najnowsza wersja programu Zoom)

Zapisz się już dziś!
Link do wydarzenia: Webinar Registration - Zoom

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Align Technology  

POLECAMY W SERWISACH