PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Ti-Max Z45L nowa prostnica od NSK Dental

22-05-2013, 00:01
Ti-Max Z45L  nowa prostnica od NSK Dental
Ti-Max Z45L nowa prostnica od NSK Dental
Zaprojektowany, aby zapewnić łatwy dostęp do zębów, niezależnie od ich umiejscowienia w jamie ustnej, nowy Ti-Max Z45L firmy NSK Dental, jest pierwszą na świecie elektryczną prostnicą stomatologiczną z głowicą skierowaną pod kątem 45 stopni względem uchwytu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu lekarz ma lepszą widoczność pola zabiegowego. Płynna zmiana mocy urządzenia w pełnym zakresie obrotów zapewnia komfort pracy i pozwala skrócić czas trwania zabiegu. Ti-Max Z45L z tzw. dwukierunkową funkcją sprayu, pozwala lekarzowi na wybór optymalnego natężenia strumienia wody.

Ti-Max Z45L wyposażona jest w rozwiązanie znane z innych prostnic firmy NSK, jak Clean Head System. Zapobiega ono dostaniu się do głowicy wydzielin z jamy ustnej oraz innych zanieczyszczeń. Tytanowa konstrukcja urządzenia oraz ceramiczne łożyska (nawet o 25 proc. wytrzymalsze niż łożyska stalowe) przyczyniają się do zmniejszenia masy i zwiększenia trwałości urządzenia. Ti-Max Z45L pozwala na instalację wierteł o długości od 20 mm do 25 mm. Pasuje także do każdego typu mikrosilników elektrycznych (dzięki standardowemu złączu e-type).

Rob Gochoel, dyrektor sprzedaży i marketingu NSK Dental tak zachwala nowy model prostnicy: - Nasza firma z pasją podchodzi do projektowania i produkcji narzędzi stomatologicznych, które stanowią o nowym standardzie gabinetów dentystycznych. Ti-Max Z45L to wyjątkowa łatwość realizowania zabiegu, bezpieczeństwo i trwałość.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Uncategorized   sprzęt stomatologiczny  

POLECAMY W SERWISACH