PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Szymon A. Kurzawa (Redee) w 2014 r. zaprezentujemy nowy unit Miglionico.net

Autor: miro • Źródło: miro
27-12-2013, 07:51
Niebawem firma Redee zaprezentuje nowy unit produkcji włoskiej firmy Miglionico.net, który - ze względu na specyfikę produkcji - jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających lekarzy. O planach na najbliższą przyszłość informuje infoDENT24.pl Szymon A. Kurzawa z firmy Redee.

W 2014 r. chcielibyśmy zaprezentować naszym klientom nowy unit produkcji włoskiej firmy Miglionico.net, który jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających lekarzy.

Ciekawa jest geneza firmy Miglionico, która powstała w 2001 r. w wyniku przeobrażeń na rynku włoskich producentów sprzętu dentystycznego. W 1998 r. międzynarodowa korporacja finansowa wchłonęła kilka włoskich fabryk unitów dentystycznych. Grupa byłych już pracowników działów technicznych przejętych firm rozpoczęła własną produkcję.

Teraz odnosi sukcesy, gdyż założyciele nowej firmy mieli doskonałą znajomość rynku i długoletnie doświadczenie w branży. Miglionico szybko zaczęła wygrywać z konkurencją, gdyż ta, nie mając silnej konkurencji na włoskim rynku, znaczne obniżyła jakość produkowanych unitów. Użytkownicy skarżyli się głównie na skróconą żywotność oferowanych produktów.

Efektem pracy firmy Miglionico jest linia unitów Nice (Nice Glass oraz Nice Touch). Fakt, że nadzór nad produkcją unitów Nice sprawują serwisanci - lekarz otrzymuje produkt pod wieloma względami unikatowy: elegancki, wyjątkowo solidny, niemożliwy do zaoferowania przez korporacje wielkoprzemysłowe przy realizowanej przez nie produkcji masowej.

2013 rok był dla Redee okresem wzrostu sprzedaży generatora ozonu OzonyDTA. To cieszy nas jako dystrybutora tego sprzętu. W naszej ocenie ozonoterapia w praktyce stomatologicznej powinna być stosowana w każdym gabinecie. Korzyści jakie odnosi pacjent z niezwykle skutecznej terapii bezantybiotykowiej są ogromne.

Generator ozonu znajduje się w każdym gabinecie stomatologicznym w Niemczech, a u nas stosuje go na co dzień nie więcej niż 10 proc. dentystów. Być może zaporą jest cena, chociaż nie szokuje już tak bardzo jak 10 lat temu. My jesteśmy w stanie zaoferować dostawę generatora ozonu w cenie ok. 6 tys. zł. Generator ozonu może być sprzymierzeńcem wielu pacjentów, którzy wprost umierają na sam widok wiertła. Otóż po ozonowaniu można by poprzestać na wyłyżeczkowaniu ubytku i założeniu plomby. Chociaż z pewnością to dość niekonwencjonalne działanie.

Cieszy także to, że wprowadzony do naszej oferty w 2012 r. obturator GP EASY trafia do coraz większej liczby lekarzy dentystów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH