PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Surgeon Simulator 2013 w wersji stomatologicznej – poleje się krew

Autor: katkiel • Źródło: katkiel
22-01-2014, 12:28
Surgeon Simulator 2013 w wersji stomatologicznej – poleje się krew Surgeon Simulator 2013 w wersji stomatologicznej – poleje się krew
To nie jest aplikacja, która walczy ze stereotypem „dentysty sadysty”. Jeżeli właśnie dodana nakładka dentystyczna, będzie równie mocna co podstawowa wersja dla chirurgów, na pewno będą wirtualne ofiary.

Aplikacje dla pacjentów i dentystów na smartfony i tablety traktujemy jak nieszkodliwe nowinki technologiczne pozwalające łączyć przyjemne z pożytecznym. Są lepsze i gorsze produkty. W przypadku iPadowego Surgeon Simulatora trudno doszukiwać się edukacyjnej użyteczności. Twórcy aplikacji z Bossa Studios postawili na relaks, który ma zapewnić możliwość wczucia się - choć przez chwilę - w rolę operatora medycznych narzędzi.

Podstawowa wersja aplikacji zyskała status gry tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Podczas zabawy leją się hektolitry krwi, a gracz może z pacjentem zrobić właściwie wszystko. Dosłownie. 

Podobnie ma działać moduł stomatologiczny. Z krótkiego trailera, udostępnionego w serwisie You Tube trudno zgadnąć, czy gracz oprócz tego, że będzie mógł znęcać się nad pacjentem jako dentysta, dostanie także możliwość wyleczenia choćby jednego ubytku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH