PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Straumann obniża ceny niektórych implantów

Autor: szaft • Źródło: szaft
03-01-2014, 10:56
Straumann obniża ceny niektórych implantów Straumann obniża ceny niektórych implantów (Fot. Straumannn)
Z początkiem 2014 r. szwajcarska firma Straumann (Institut Straumann AG) obniża ceny standardowych implantów tytanowych o 15 proc. Na początek w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, ale obniżka ma obowiązywać wkrótce także w innych krajach w Europie.

Agencja Reuters podaje, że decyzja o obniżeniu ceny na niektóre produkty firmy, spowodowana jest spadkiem zainteresowania Europejczyków zabiegami implantologicznymi w ostatnim czasie.

Władze firmy chcą również zbliżyć cenowo implanty Straumann do tych najtańszych, tak aby stały się bardziej konkurencyjne dla implantologów.

Nowa polityka cenowa zakłada niższe ceny implantów z linii Roxolid.

Reuters podaje, że w październiku 2013 roku, spółka Straumann podniosła swoje prognozy sprzedaży na 2014 rok w Ameryce Północnej i Japonii, co ma zrównoważyć słabsze wyniki sprzedaży w Europie.

Institut Straumann AG to światowy lider w implantologii stomatologicznej. Firma specjalizuje się także w regeneracji tkanek przyzębia oraz technologii CADCAM w stomatologii. Koncern obecny jest w 60 krajach. Na całym świecie Institut Straumann AG zatrudnia ponad 2300 pracowników. StraumannŸ Dental Implant System jest jednym z najczęściej stosowanym systemem implantologicznym na świecie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
implantologia   implanty   Straumann  

POLECAMY W SERWISACH