PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Rysa na fotelu

15-03-2013, 00:01
Rysa na fotelu (foto: sxc.hu)
Rysa na fotelu (foto: sxc.hu)
Wygodna tapicerka skórzana sprawi, iż pacjent w trakcie wizyty u dentysty będzie wypoczywał. Biosystem dezynfekcji rękawów wraz z końcówkami stomatologicznymi roztoczy troskliwą opiekę nad zdrowiem pacjenta. To fragmenty tekstów reklamowych zachwalających nowoczesne unity. Tymczasem na najbardziej wykwintnej tapicerce może pojawić się rysa, co wted

y?

Okazuje się, że zauważalne pęknięcie tapicerki fotela dentystycznego może być przyczyną zamknięcia praktyki przez kontrolerów Sanepidu. Radzić, aby pod żadnym pozorem nie dopuszczać do dewastacji pokrycia fotela jest niedorzecznością. Warto zatem mieć na podorędziu wykwalifikowaną firmę, która upora się z kłopotami.

Myliłby się jednak ktoś , kto uważa, że wystarczy zadzwonić do dostawcy sprzętu lub przejrzeć internet, aby pogotowie sprzętowe z godziny na godzinę zaradziło złu.

Naprawa musi być bezszwowa, bo właśnie w miejscach łączenia materiału pokryciowego gromadzić się będą drobnoustroje, do których nie dotrą środki dezynfekujące. Okazuje się, że czas oczekiwania na tego typu usługę wyznaczany jest z reguły tygodniami, a nie dniami. Naprawy weekendowe, realizowane w ekspresowym tempie przez wyspecjalizowane firmy, kosztują niemało. Mimo to nie warto jest zaprzątać sobie głowy przypadkowym tapicerem. Taki fachowiec użyje standardowych klejów, zastosuje standardowe pokrycie, takie jak przywykł używać przy produkcji standardowych mebli domowych. Efekt będzie taki, że przy częstym zetknięciu ze środkami dezynfekującymi pokrycie po prostu się rozpadnie i to zaledwie w kilka tygodni. Nie bagatelizujmy zatem rysy na fotelu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH