PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Ruszyła platforma nowoczesnych metod leczenia ortodontycznego

Autor: miro • Źródło: ms
07-07-2021, 15:00
Ruszyła platforma nowoczesnych metod leczenia ortodontycznego Align Technology udostępnia wiedzę lekarzom dentystom
Za pośrednictwem nowej strony firma Align Technology zapewnia lekarzom dentystom kompleksową – i co ważne – praktyczną wiedzę na temat nowoczesnego podejścia do leczenia ortodontycznego. Warto przekonać się, że zamieszczone informacje nie ograniczają się tylko do instruktażu jak zintegrować przezroczyste nakładki Invisalign z kompleksowymi planami leczenia.
  • W jednym miejscu wiedza o terapii clear aligner, stosowanej jako minimalnie inwazyjna metoda wchodząca w skład procesu ortoodtwórczego.

  • W jaki sposób skutecznie i przy najmniejszym nakładzie pracy zintegrować leczenie Invisalign z własną praktyką kliniczną.

  • Filmy poglądowe z udziałem doświadczonych praktyków - lekarzy dentystów, którzy promują stomatologię cyfrową jako metodę na zwiększenie skuteczności kompleksowych protokołów dentystycznych.

Korzystając ze strony Align Technology dentyści mogą dowiedzieć się więcej o terapii clear aligner, stosowanej jako minimalnie inwazyjna metoda wchodząca w skład procesu ortoodtwórczego. Skorygowany zgryz jest znakomitą podstawą do przeprowadzania precyzyjnych i skutecznych - co do efektów - procedur leczniczych, bez potrzeby stosowania złożonych terapii naprawczych.

Poznawanie przykładów jest najskuteczniejszą metodą nauki, dlatego na stronie internetowej dostępna jest galeria wyników Invisalign Go.

Opis przypadków

Lekarze dentyści mogą także zapoznać się z żelaznymi standardami postępowania, z opisem wzorcowych przypadków, które pokazują w jaki sposób skutecznie i przy najmniejszym nakładzie pracy zintegrować leczenie Invisalign z własną praktyką kliniczną.

Diagnostyka i leczenie wad zgryzu

Na stronie dostępny jest również dokument precyzyjnie opisujący diagnostykę i leczenie wad zgryzu. Wyjaśnione są w nim w jaki sposób leczenie ortodontyczne może zapobiegać chorobom jamy ustnej i poprawiać jakość życia pacjentów.

Kompleksowe techniki cyfrowe

 System Invisalign jest tylko częścią leczenia ortodontycznego, zatem na stronie znajduje się sekcja poświęcona zastosowaniu w codziennej praktyce technik cyfrowych. Chodzi na przykład o użycie cyfrowego skanera oraz innych narzędzi stworzonych przez Align w zakresie zintegrowanej platformy cyfrowej.

Doświadczenie ekspertów

Wiedza ekspertów jest szczególnie pożądana - na stronie znajdują się zatem również filmy poglądowe z udziałem doświadczonych praktyków - lekarzy dentystów, którzy opisują, w jaki sposób system Invisalign oraz szerzej - stomatologia cyfrowa - zwiększają skuteczność kompleksowych protokołów dentystycznych. Eksperci mają praktyki stomatologiczne na całym świecie. Praktycy opowiadają w jaki sposób włączyli przezroczyste nakładki Invisalign do realizowanych planów leczenia. Prezentują także ciekawe przypadki, na jakie napotkali w karierze lekarza dentysty.

Kursy i szkolenia

Platforma zawiera także wiadomości na temat kursów certyfikacyjnych Invisalign, kształcenia ustawicznego i wydarzeń zorganizowanych przez firmę Align.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
ortodoncja   Align Technology   Invisalign   aparaty nakładkowe  

POLECAMY W SERWISACH