PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Panele szklane w gabinecie stomatologicznym

Autor: jsz • Źródło: MissionPR/jsz
02-01-2014, 12:43
Panele szklane w gabinecie stomatologicznym Panele szklane w gabinecie stomatologicznym (Fot. Mission PR)
Panele szklane to połączenie kilku warstw szkła, pomiędzy którymi znajduje się grafika, tkanina, czy też fornir. Montowane są do ściany za pomocą silikonu. Nie wymagają specjalnych środków pielęgnacyjnych czy konserwujących oraz są odporne na wilgoć, zarysowania i wysoką temperaturę. Jak wykorzystać je w gabinecie stomatologicznym?
Szklana powierzchnia pozwala na utrzymanie ich w czystości niewielkim nakładem pracy, a doskonała jakość wyrobu z hartowanego szkła jest gwarancją wieloletniego użytkowania.

- Certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Instytut Szkła i Ceramiki w Warszawie sprawia, że panele sprawdzają się w miejscach wykonywania zabiegów medycznych - przekonuje do ich zastosowania Wiesław Śmigielski, właściciel firmy Colour Glass specjalizującej się w wyrobie paneli szklanych.

Elegancko i profesjonalnie

Bez wątpienia wielką zaletą paneli szklanych jest praktycznie nieskończona liczba motywów, które możemy wybrać, aby ozdobić wnętrze. To od właściciela gabinetu zależy kolorystyka, wielkość i faktura ozdoby umieszczonej pod szkłem. Od subtelnych akcentów kwiatowych przez motywy zwierzęce, aż po eleganckie bordery, czyli paski dekoracyjne - ogranicza tylko nasza wyobraźnia.

Można zastosować panele na fragmencie ściany lub pokryć znaczną jej część, w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Niezdecydowani lub poszukujący inspiracji mogą skorzystać z szerokiej oferty gotowych wzorów.

Panele szklane są świetnym rozwiązaniem dla osób, które projektują nowy gabinet, jednak bardzo dobrze sprawdzą się także jako element mający odświeżyć wygląd gotowego już pomieszczenia. Jeśli nie jesteśmy pewni, jak skomponować poszczególne elementy wystroju wnętrza, zawsze możemy wspomóc się wiedzą eksperta.

- Nasi klienci mogą skorzystać z usług grafika komputerowego, który wybraną grafikę, czy zdjęcie dopasuje do wymiarów paneli szklanych - podkreśla Wiesław Śmigielski. - Projekt rozmieszczenia i wielkości grafiki zostanie przesłany do zaakceptowania przez klienta - nadmienia. Istnieje także możliwość wykonania próbnych wydruków lub paneli w różnych odcieniach kolorystycznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
panele szklane   Colour Glass   Wiesław Śmigielski  

POLECAMY W SERWISACH