PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Ortodontyczne leczenie z jednoczesnym wybielaniem

Autor: miro • Źródło: ms
27-09-2021, 09:33
Ortodontyczne leczenie z jednoczesnym wybielaniem Wybielanie zębów i nakładki ortodontyczne (fot. Shutterstock)
Invisalign Professional Whitening System zapowiadany jest jako rewolucyjny system wybielania, który umożliwia przeszkolonym lekarzom Invisalign prostowanie i wybielanie zębów jednocześnie.
  • Niedawne badanie, przeprowadzone w USA, pokazuje, że większość pacjentów rozpoczyna procedurę wybielania zębów w trakcie lub po zakończeniu leczenia Invisalign.
  • Specjalnie opracowany system wybielania zębów firmy Ultradent można bez przeszkód stosować z jednoczesnym korzystaniem z przezroczystych nakładek Invisalign. 

Umowa Align z Ultradent

W ramach wieloletniej umowy Align zaoferuje przeszkolonym lekarzom Invisalign profesjonalny system wybielający z formułą wybielającą Opalescence PF firmy Ultradent. Jest on specjalnie opracowany do stosowania z przezroczystymi nakładkami Invisalign i aparatami Vivera.

System nosi nazwę „Invisalign Professional Whitening System – powered by Opalescence”. Rozwiązanie to ma być dostępne globalnie w 2022 r.

Wybielanie i prostowanie zębów jednocześnie

- Niedawne badanie, przeprowadzone w USA, pokazuje, że większość pacjentów rozpoczyna procedurę wybielania zębów w trakcie lub po zakończeniu leczenia Invisalign - poinformował Raj Pudipeddi, dyrektor ds. produktów i marketingu firmy Align Technology

- Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Ultradent, aby zaoferować pierwszy profesjonalny system wybielający zoptymalizowany do użytku z przezroczystymi nakładkami Invisalign i aparatami Vivera. Lekarze przeszkoleni w systemie Invisalign mogą stosować Opalescence PF do zabiegów wybielania zębów w gabinecie, ale także do wybielania w domu pod nadzorem lekarza – dodał Raj Pudipeddi.

- Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować z firmą Align, aby udostępnić najlepsze profesjonalne produkty do wybielania zębów większej liczbie lekarzy i pacjentów na całym świecie – zapewnił prezes i dyrektor generalny firmy Ultradent, Dirk Jeffs.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
ortodoncja   wybielanie zębów   Invisalign   aligner  

POLECAMY W SERWISACH