PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Ortodoncja: teraz Damon jest Smile

21-05-2013, 00:01
Ortodoncja: teraz Damon jest Smile (fot. Orco)
Ortodoncja: teraz Damon jest Smile (fot. Orco)
Firma ORMCO poinformowała o rebrandingu jednego ze swoich czołowych produktów. Damon System, znany dobrze polskim ortodontom, otrzymał nazwę Damon Smile. Działanie ma na celu zwiększenie atrakcyjności dla konsumentów i pomoc gabinetom stomatologicznym w poszerzeniu bazy pacjentów.

Niezależne badania wykazały, że nowa nazwa Damon Smile jest bardziej przyjazna i zachęca potencjalnych pacjentów do myślenia o poprawie uśmiechu - tłumaczą władze spółki w komunikacie prasowym. W ramach premiery nowej nazwy produktu, firma ORMCO zapowiedziała dużą kampanię reklamową, skierowaną również do pacjentów, co ma zaowocować zwiększonym zainteresowaniem systemem.

Damon Smile jest jednym z czterech najpopularniejszych systemów wykorzystywanych w aparatach ortodontycznych stosowanych w celu korygowania wad zgryzu. Stały, pasywny i samoregulujący się system charakteryzuje zmniejszone do minimum ryzyko tarcia. System nie potrzebuje również elastycznych pierścieni uszczelniających (tzw. o-rings), negatywnie odbieranych przez część pacjentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
techDENT   ortodoncja   Damon System   Damon Smile   Materiały  

POLECAMY W SERWISACH