• Na stoisku Oral-B w warszawskiej galerii Złote Tarasy można do 29 października testować działanie magnetycznych szczoteczek do zębów, chodzi o najnowsze modele Oral-B z serii iO 10 i iO 9
  • Technologia Oral-B® iO™ to wynik sześciu lat pracy i 250 patentów. Technologia oparta jest o napęd magnetyczny, który przenosi energię na końcówki włókien, tworząc delikatne mikrowibracje
  • Użytkownicy, korzystający ze szczoteczek Oral-B z serii IO, mają 14,5 razy większe szanse na przejście ze stanu niezdrowych do zdrowych dziąseł, w porównaniu do zwykłej szczoteczki manualnej

Innowacyjne szczoteczki Oral-B warszawskiej galerii Złote Tarasy 

Odwiedzający stoisko Oral-B w warszawskiej galerii Złote Tarasy mogą przetestować działanie innowacyjnych szczoteczek magnetycznych i uzyskać od higienistki profesjonalne porady dotyczące prawidłowego mycia zębów oraz dbania o higienę jamy ustnej.

Osoby odwiedzające stoisko mogą zrealizować unikatowy kod promocyjny u partnera stoiska – mediamarkt.pl – oraz kupić online najnowsze modele Oral-B z serii iO 10 i iO 9 w atrakcyjnej cenie, z dostawą do wybranego przez siebie miejsca lub z odbiorem w sklepie MediaMarkt.

Stoisko będzie otwarte do 29 października.

Jak stosować zaawansowane technologicznie szczoteczki

W piątki i soboty, począwszy od 14 października 2022 r., odwiedzający będą mieli okazję wypróbować szczoteczkę do zębów iO pod okiem doświadczonej higienistki i przekonać się, że czyszczenie zębów z iO™ może być nie tylko skuteczniejsze, ale także bardziej komfortowe.

Ekspertka udzieli również porad i wskazówek dotyczących prawidłowego dbania o kondycję jamy ustnej oraz zwróci uwagę na błędy popełniane przy czyszczeniu zębów. Instruktaż poprawnej higieny jamy ustnej będzie prowadzony także od poniedziałku do czwartku, jednak bez możliwości samodzielnego umycia zębów.

Szczoteczki niemal na każdą kieszeń 

W pop-up storze pojawiło się więcej modeli szczoteczek magnetycznych z serii iO, również tych w przystępnej cenie, np. serii iO4 i iO5. One także wykorzystują innowacyjną technologię magnetyczną, dzięki czemu zaawansowane rozwiązanie służące jeszcze skuteczniejszemu szczotkowaniu zębów jest od teraz dostępne dla większego grona konsumentów w różnych przedziałach budżetowych. 

To wszystko z okazji polskiej premiery trzech nowych modeli szczoteczek do zębów Oral-B, wykorzystujących innowacyjną technologię magnetyczną.

W czym tkwi siła magnetycznych szczoteczek do zębów

Technologia Oral-B® iO™ to wyniki sześciu lat pracy i 250 patentów. Technologia oparta jest o napęd magnetyczny, który przenosi energię na końcówki włókien, tworząc delikatne mikrowibracje.

W badaniu klinicznym wykazano, że użytkownicy korzystający ze szczoteczek Oral-B z serii IO mają 14,5 razy większe szanse na przejście ze stanu niezdrowych do zdrowych dziąseł, w porównaniu do zwykłej szczoteczki manualnej.

Premierowa szczoteczka Oral-B iO10 z iOSense™. Na czym to polega?

Oral-B iO 10, wyposażona w iOSense™, to obecnie szczoteczka z najbardziej zaawansowaną technologią służąca utrzymywaniu higieny jamy ustnej, również dzięki sztucznej inteligencji.

Dzięki temu przekazuje użytkownik otrzymuje wskazówki dotyczące skutecznego szczotkowania zębów w czasie rzeczywistym, zapewniając tym samym najskuteczniejsze i jak najbardziej intuicyjne szczotkowanie.

Wskazówki dotyczą m.in.:

  • ile czasu szczotkować: iOSense™ posiada Timer, który odlicza optymalny czas mycia zębów oraz zegar Wi-Fi. Licznik śledzi czas trwania każdej sesji szczotkowania. Dzięki niemu użytkownicy wiedzą, czy szczotkują zęby przez rekomendowany przez dentystów czas,
  • gdzie szczotkować: 6 strefowych wskaźników iOSense™ pozwala monitorować mycie zębów w czasie szczotkowania. Ponadto, w połączeniu z aplikacją Oral-B® użytkownik może śledzić aż 16 obszarów jamy ustnej w 3D, dzięki czemu nie przegapi żadnego z nich,
  • jak szczotkować: aplikacja Oral-B® zapewnia łatwą nawigację po funkcjach szczoteczki, śledzi indywidualne cele użytkownika i dostarcza spersonalizowanych informacji zwrotnych po każdym szczotkowaniu.

Rynek wart 5 mld dol.

Oral-B to światowy lider na rynku szczoteczek do zębów o wartości ponad 5 mld dolarów. Produkty marki należącej do firmy Procter & Gamble obejmują manualne i elektryczne szczoteczki do zębów dla dzieci i dorosłych, pasty, irygatory do płukania jamy ustnej i produkty do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, w tym nici dentystyczne.

Firma P&G działa w około 70 krajach na całym świecie.