PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Optident nowym partnerem A-dec w Polsce

08-07-2013, 00:01
Optident nowym partnerem A-dec w Polsce (fot. sxc.hu)
Optident nowym partnerem A-dec w Polsce (fot. sxc.hu)
Polska firma Optident nawiązała współpracę ze światowym liderem rynku unitów stomatologicznych firmą A-dec Inc. Wrocławska spółka będzie nowym partnerem w dystrybucji najwyższej klasy foteli stomatologicznych.

Optident to największy w Polsce dostawca cyfrowych systemów obrazowania w stomatologii i jeden z największych w Europie ŚrodkowoWschodniej dystrybutorów Carestream Dental. Podpisanie umowy o współpracy przyniesie korzyści obu stronom: A-dec zyska dostęp do nowych klientów i partnerów biznesowych oczekujących najwyższej jakości produktu i usług posprzedażowych. A ci uzyskają dostęp do bogatej oferty zaawansowanych technologicznie foteli stomatologicznych.

Zdecydowało doświadczenie i innowacyjność

W ocenie przedstawicieli A-dec ta współpraca jest ważnym krokiem w rozwoju polskiego rynku stomatologicznego. - Dzięki możliwości zaoferowania unitów A-dec i radiologii Carestream zarówno małe jak i duże praktyki stomatologiczne będą mogły skorzystać z kompleksowego zakupu wyposażenia wiodących producentów światowych w atrakcyjnych cenach mówi Simon Baxter, dyrektor sprzedaży A-dec Europe. Zanim Amerykanie wybrali lokalnego przedstawiciela dla swojej firmy długo obserwowali polski rynek, przyglądali się metodyce działania, doświadczeniom poszczególnych firm. O wyborze zdecydował sposób budowania pozycji lidera rynku obrazowania cyfrowego, wieloletnie utrzymanie go, ciągły rozwój i innowacja w działaniach.

Kompleksowa oferta

Optident jest zadowolony z nawiązanej współpracy. - A-dec to kolejny producent, który docenia potencjał kanału dystrybucyjnego naszej firmy. Współpraca w istotny sposób uzupełnia portfolio naszych produktów w zakresie kompleksowego wyposażenia w sprzęt stomatologiczny. Dziś jesteśmy w stanie zaoferować klientom pełne spektrum najbardziej ergonomicznych unitów połączone z diagnostyką obrazową najwyższej klasy. Podobnie jak radiologia Carestream Dental, fotele A-dec wyróżniają się wysoką jakością, unikalnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami, ergonomiczną konstrukcją, prostotą obsługi i zaawansowanymi funkcjami, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników zapewnia Dariusz Stój, Prezes Zarządu Optident.

Polska premiera

Na początku czerwca tego roku w Warszawie odbyły się pierwsze z cyklu szkoleń edukacyjno-serwisowych firmy A-dec dla pracowników i partnerów biznesowych Optident. Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowano na nich nowy model unitu A-Dec 400, którego premiera miała miejsce podczas targów IDS 2013 w marcu w Kolonii. Obecnie firma Optident oferuje wszystkie modele unitów A-Dec z linii 200, 300, 400, a także model A-Dec 500 uznawany przez lekarzy dentystów za najbardziej przyjazny i ergonomiczny. 

Źródło: optident.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
techDENT   A-dec   Optident   Sprzęt  

POLECAMY W SERWISACH