• Nowe oprogramowanie Studio Pro 4.0 ma pomóc w ortodontycznym leczeniu pacjentów w oparciu o plan leczenia zatwierdzony przez wybranego stomatologa
  • Oprogramowanie jest połączone z serwerem DDX Case Management Portal, na który przesyłane są obrazy i gdzie zarządza się leczeniem pacjentów
  • Oprogramowanie Studio Pro 4.0 daje lekarzom większą kontrolę nad wizualizacją i modyfikacją planu leczenia, upraszczając korzystanie z aparatu poprzez bezpośrednie zastosowanie skanera – zapewnia Artur Podolski

Oprogramowanie do zarządzania leczeniem ortodontycznym

Oprogramowanie Studio Pro 4.0  ma pomóc w leczeniu pacjentów, którym zależy na poprawie estetyki uśmiechu w oparciu o plan leczenia zatwierdzony przez wybranego stomatologa.

Oprogramowanie jest połączone z serwerem DDX® Case Management Portal, na który przesyłane są obrazy i gdzie zarządza się leczeniem pacjentów.

Gabinety pracujące w oparciu o system Reveal uzyskują w ten sposób wirtualne narzędzie konfiguracyjne do wizualizacji, dostosowywania i komunikowania planów leczenia. W ten sposób można opracowywać plany leczenia za pomocą aparatu clear aligner.

Łatwiejsza personalizacja leczenia ortodontycznego

Lekarze dentyści z różnym poziomem umiejętności mogą z łatwością poruszać się po interfejsie i korzystać z ponad 25 funkcji, opracowanych pod kątem ich potrzeb.

Dzięki dodatkowej funkcjonalności platformy Studio Pro 4.0 można z większą łatwością personalizować planowanie leczenia, oceniając różne przypadki zastosowania aparatu.

Interfejs graficzny i łatwość obsługi oprogramowania sprawiają, że pacjenci mogą lepiej zrozumieć, na jakim etapie znajduje się leczenia i jak wyglądają jego postępy.

- Studio Pro 4.0 daje lekarzom większą kontrolę nad wizualizacją i modyfikacją planu leczenia, upraszczając korzystanie z aparatu poprzez bezpośrednie zastosowanie skanera – powiedział Artur Podolski, managing director w firmie Marrodent.