PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Nowość: V4 ClearMetal Matrix

02-09-2013, 00:01
Nowość: V4 ClearMetal Matrix (fot. Triodent)
Nowość: V4 ClearMetal Matrix (fot. Triodent)
Od listopada będzie można kupić V4 ClearMetal Matrix - najnowszy system formówek sekcyjnych firmy Triodent.

Późną jesienią system pojawi się w sprzedaży firmy Profident. V4 ClearMetal Matrix składający się z: pierścienia V4 Ring, formówek V4 i klinów v4, wykonany jest z transparentnych materiałów, które zapewniają lepszą przepuszczalność światła lampy polimeryzacyjnej oraz precyzję i efektywność systemu V3 w odbudowie ubytków klasy II. - System zapewnia szczelną i przewidywalną konstrukcję koron zębów z naturalnie odbudowanymi punktami stycznymi - zapewnia producent.

Formówki V4

To kształtki najnowszej generacji, o optymalnym anatomicznym kształcie. Dzięki większemu wygięciu i innowacyjnej powierzchni, znacznie łatwiej je dopasować oraz usunąć z opracowywanego ubytku. Formówki posiadają mikro-okna na całej swojej powierzchni, co pozwala na przedostanie się światła emitowanego przez lampę polimeryzacyjną bezpośrednio na wypełnienie. Występują w rozmiarach 4,5 mm, 5,5 mm i 6,5 mm. Będzie można je kupić w opakowaniach po 50 sztuk.

Kliny V4

Elastyczne kliny w kształcie "fali" są łatwe do wprowadzenia w przestrzeń międzyzębową i jednocześnie dopasowują się do niej. Dzięki wewnętrznej wklęsłości klin chroni brodawki dziąsłowe. Wave-Wedge można umieszczać jeden na drugim. Wsunięcie klina w przestrzeń międzyzębową pozwala uzyskać wymaganą separację.

Pierścień V4

Klamry ze stopu niklowo-tytanowego, zapewniającego dużą elastyczność i optymalną siłę docisku, a także dokładną, estetyczną odbudowę ubytków klasy II. Przepuszczalny materiał pozwala na przedostanie się światła emitowanego przez lampę polimeryzacyjną bezpośrednio na wypełnienie idealne rozwiązanie dla głębokich ubytków.

Źródło: www.profident.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
techDENT   Profident   V4 ClearMetal Matrix   Materiały  

POLECAMY W SERWISACH