Soniczna szczoteczka Beam Brush od Beam Technologies ma rękojeść i główkę z włosiem. Zaskoczeni? Pewnie nie bardzo. Informacja, że produkt wyposażony jest w technologię Bluetooth 4.0 - zmienia wszystko.

Dzięki bezprzewodowym łączom szczoteczka kominukuje się urządzeniami "osadzonymi" na systemie iOS należącym do firmy Apple. Oznacza to, że nie ma sensu wydawać 29 dolarów (cena podstawowa), jeżeli nie jest się posiadaczem: iPhone'a, iPod'a lub iPad'a, i to raczej tych nowszej generacji. Tylko taki sprzęt gwarantuje, że dedykowana smartszczoteczce aplikacja, odkryje przed użytkownikiem nowe aspekty codziennej higieny jamy ustnej.

Technologiczny duet spodoba się fanom monitorowania swoich osiągnięć. Dzięki Beam Brush możemy stworzyć bazę danych zawierającą informacje o częstotliwości czy długości mycia zębów.
Możliwościami zachwyceni powinny być rodzice. Nawet na odległość będą mogli sprawdzić, czy ich pociechy nie zapomniały o szczotkowaniu.
Dzieci zresztą będą miały dodatkową mobilizację codziennej higieny jamy ustnej. Za prawidłowe i regularne mycie zębów można zbierać wirtualne punkty, które następnie wymienia się na prawdziwe nagrody.

Beam Brush to perfekcyjne rozwiązanie również dla tych, którzy nawet na 2 minuty nie potrafią rozstać się Instagramem czy You Tube. Szczotkowanie i śledzenie mediów społecznościowych, to jedna z opcji nowego produktu.

Interesującą opcją jest również możliwość zaprogramowania aplikacji w taki sposób, że wyśle ona informacje do producenta o konieczności dostarczenia nowej główki. Zostanie ona dostarczona pod wskazany adres.

Więcej: drBicuspid.com