PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Nowa odsłona BIOMET 3i

Autor: jsz • Źródło: jsz
23-06-2014, 11:56
Nowa odsłona BIOMET 3i Nowa odsłona BIOMET 3i
Więcej kolorów oraz łatwiejsza nawigacja, która gwarantuje szybki dostęp do poszukiwanych treści – to główne zalety nowej odsłony internetowego serwisu implantologicznego giganta BIOMET 3i.

- Biomet3i od zawsze stara się być przyjazny dla klientów, dlatego wizytówka firmy, jaką jest strona internetowa, również powinna taka być - wyjaśnia zmiany Bart Doedens z BIOMET 3i.

Zaprezentowaną na Florydzie nową wersję portalu wyróżnia duży slider newsowy. W nim prezentowane są najważniejsze treści dotyczące nowych lub promowanych produktów. Autorzy serwisu przygotowali zakładki dla specjalistów i pacjentów.

Dla lekarzy dentystów przygotowano m.in. artykuły dotyczące implantologii, a także harmonogram szkoleń oraz wydarzeń międzynarodowych. Do pobrania są katalogi ofertowe. Pacjenci na stronie mogą obejrzeć filmy poświęcone nowoczesnemu uzupełnianiu braków zębowych.

Na biomet3i.com dostępna jest również „polska" zakładka. Prezentowane w niej treści dostępne są w języku angielskim.

Firma BIOMET 3i („3i") została założona w 1987 roku przez periodontologa Richarda Lazzare i inżyniera Kietha Bethy. Produkcję własnych implantów rozpoczęła w 1991 roku. Obecnie BIOMET 3i, z siedzibą główną w Palm Beach na Florydzie, jest jedną z wiodących firm na światowym rynku implantologicznym. Wyłącznym przedstawicielem koncernu w Polsce jest Dental Depot Wasio.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH