PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Marek Zakrzewski - ALFA człowiek od medali

ms
16-12-2020, 14:35
Marek Zakrzewski - ALFA człowiek od medali Marek Zakrzewski BHZ ATOS M.M.
Można o nim powiedzieć: maszynka do nagród. Produkty, które plasuje na rynku Marek Zakrzewski regularnie znajdują uznanie w oczach komisji konkursowych takich targów stomatologicznych jak: CEDE, EXPODENT, Krakdent, czy nawet DIABETICA EXPO.

To pożądana, aczkolwiek nie częsta sytuacja, aby na rynku środków higieny jamy ustnej funkcjonował rodzimy podmiot, który: opracowuje, wdraża, wytwarza i sprzedaje produkty, zyskujące zasłużone uznanie przedstawicieli świata nauki.

Takim przykładem jest chociażby Alfa Implant – specjalistyczna pasta do zębów i implantów z dodatkiem szałwii, siemienia lnianego, rumianku, tymianku, rozmarynu, kory dębu, ksylitolu i allantoiny.

Działanie poszczególnych składników:
Szałwia - posiada właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze, przeciwwirusowe i ułatwia gojenie się ran.
Siemię lniane - działa silnie łagodząco, skutecznie nawilża jamę ustną, ponieważ zwiększa wilgotność śluzówki; zawiera dużo substancji śluzowych, wykazuje działanie ochronne i stabilizujące.
Rumianek - ma działanie przeciwalergiczne, radykalnie łagodzi stany zapalne dziąseł oraz zębów, hamuje rozwój drobnoustrojów.
Kora dębu - łagodzi stany zapalne, zapobiega rozwojowi bakterii, wykazuje silne właściwości ściągające.

Marek Zakrzewski, pytany o produkt, który uważa w ofercie firmy za godny uwagi, wskazuje na szczoteczkę soniczną, co jest szczególnie zaskakujące zważywszy na dużą konkurencję w postaci ofert globalnych firm.

Właściciel BHZ ATOS M.M. mówi: w moim przekonaniu szczoteczki soniczne zapewniają najbardziej precyzyjne czyszczenie zębów nawet wówczas, gdy jej użytkownik nie przykłada się zbytnio do codziennej czynności mającej przysłużyć się do poprawy zdrowia jamy ustnej.

Ilość ruchów szczoteczki sonicznej, tak jak w przypadku naszej Alfa Sonic, pomiędzy 60 tys. a 96 tys. drgań na minutę pozwala na realizację wielu funkcji przypisanych do potrzeb użytkownika, jego sprawności manualnej, stanu uzębienia, kondycji dziąseł.

Faktem jest, że w dzisiejszych czasach nie wystarczy wziąć do ręki szczoteczkę do zębów, pokryć włosie pastą, włączyć przycisk start i po dwóch minutach odstawić urządzenie, aby sięgnąć po nie za kilkanaście godzin.

Szczoteczki soniczne, bez opanowania prawidłowej techniki szczotkowania, nie spełnią pokładanej w nich nadziei, aczkolwiek zdecydowanie łatwiej wybaczają niedokładności w ich użytkowaniu niż szczoteczki manualne, czy elektryczne.

Dwuminutowy timer dzieli czas mycia zębów na cztery półminutowe interwały, które należy spożytkować na umycie kolejnej ćwiartki uzębienia, w tym zewnętrzną i wewnętrzną stronę łuku zębowego oraz powierzchnie żujące.

Alfa Sonic oferuje pięć dopasowanych trybów działania:
62 tys. drgań na minutę – do codziennej higieny jamy ustnej
82 tys. drgań na minutę – przywracanie naturalnej bieli zębom
92 tys. drgań na minutę – polerowanie i rozjaśnianie zębów
62 tys. drgań na minutę – pulsacyjne masowanie dziąseł, wzmacnianie i poprawianie ich ukrwienia

Tryb adaptacyjny DIY - do it yourself - z możliwością wyboru pomiędzy prędkościami od 40 tys. do 96 tys. drgań na minutę - zalecany jest na początku przygody ze szczoteczką soniczną.

W zestawie znajdują się cztery miękkie końcówki czyszczące do Alfa Sonic z kolorowymi pierścieniami, dodatkowym atutem jest późniejsza atrakcyjna cena końcówek wymiennych - wymienia Marek Zakrzewski. 

Szczegóły

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Marek Zakrzewski   BHZ Atos   szczoteczki soniczne  

POLECAMY W SERWISACH