PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

KRAKDENT: zgłoszenia do konkursu o Medal Najwyższej Jakości do 7 lutego

Autor: katkiel • Źródło: katkiel
17-01-2014, 09:06
KRAKDENT: zgłoszenia do konkursu o Medal Najwyższej Jakości do 7 lutego KRAKDENT: zgłoszenia do konkursu o Medal Najwyższej Jakości do 7 lutego. Na zdjęciu laureaci i jury z 2013 roku podczas pamiątkowego zdjęcia (fot. Targi w Krakowie)
7 lutego mija termin zgłoszeń produktów, które będą rywalizować o Medale Najwyższej Jakości w czasie tegorocznych targów KRAKDENT (6-8 marca). Skład jury, które będzie je oceniać, w porównaniu do ubiegłorocznej edycji, pozostaje bez zmian.

Konkurs o Medal Najwyższej Jakości to prestiżowa rywalizacja, która trwale wpisała się w tradycję Międzynarodowych Targów KrakdentŸ. - Każdego roku o wyróżnienie walczy kilkanaście polskich i zagranicznych firm. Medale przyznawane przez autorytety branży stomatologicznej są potwierdzeniem wysokiej jakości produktów - przekonują organizatorzy.

Nagrody są przyznawane w kategoriach:
1. Sprzęt, aparatura diagnostyczno-zabiegowa oraz instrumentarium stomatologiczne.
2. Sprzęt, aparatura oraz instrumentarium do techniki dentystycznej.
3. Materiały stomatologiczne i kliniczne.
4. Materiały używane (lub stosowane) w pracowniach i laboratoriach techniki dentystycznej.
5. Materiały pomocnicze, profilaktyka.
6. Wydawnictwa i edukacja.

Bez zmian (wobec 2013 r.) pozostaje w 2014 r. skład Komisji Konkursowej KRAKDENT 2014. Funkcję przewodniczącego pełni prof. dr hab. Marek Ziętek, Honorowy Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

W ocenie wspierają go: prof. dr hab. n. med. Maria Chomyszyn-Gajewska - Kierownik Katedry Periodontologii i Klinicznej Patologii Jamy Ustnej IS CMUJ w Krakowie, lek. dent. Anna Lella, wiceprezes Naczelnej Rady Lekarskiej, przewodnicząca Komisji Stomatologicznej NRL, lek. dent. Zbigniew Klimek - sekretarz Sekcji Polskiej Akademii Pierre Faucharda oraz Bożena Florczyk - prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Techników Dentystycznych. Do tego grona dołączy prawdopodobnie przedstawiciel Organizatora. 

Jury zwraca uwagę na: funkcjonalność i wartość użytkową produktów, nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, jakość i niezawodność użytkową, dostępność rynkową w kraju oraz sprawną obsługa serwisowa.

Medale i wyróżnienia przyznawane są podczas uroczystego bankietu.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać z oficjalnego portalu KRAKDENT. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH