Krakdent to wydarzenie z pewnością istotne w branży stomatologicznej, gdyż w jednym miejscu (ponad 13 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej Międzynarodowego Centrum Targowo - Kongresowego EXPO Kraków) i w jednym miejscu (od 10 do 12 marca) prezentować będzie pieczołowicie wybraną ofertę ponad 300 wystawców. Wśród nich na stanowisku D42 w hali Dunaj gości przywitają przedstawiciele firmy ZNAM Świdnica. 

- Na targach Krakdent jesteśmy od końca lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, a pod marką ZNAM Świdnica od 2009 r., mamy zatem bogate doświadczenie w kontaktach z gośćmi krakowskich targów. Sądzę, że w tym roku dopracowaliśmy naszą ofertę do perfekcji – zapewnia, reprezentujący świdnicką firmę, Mateusz Ziomko.

Wprowadzenie zaawansowanej technologicznie aparatury do pomieszczeń gabinetu stomatologicznego wymaga szczególnej rozwagi i uwzględnienia wielu aspektów technicznych, na które lekarz dentysta podczas codziennej pracy nie zwraca – i słusznie – uwagi. W przypadku dokonywania zmian w gabinecie, warto zawczasu uwzględnić wymogi techniczne i ergonomiczne warunkujące optymalne użytkowanie kolejnego sprzętu.

- Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, proponujemy naszym gościom wykonanie na miejscu projektu nowego gabinetu (lub istniejącego) wraz z wizualizacją 3D. Uczynimy to na podstawie szkicu lub projektu budowlanego. Taka projekcja może być dobrą podstawą do optymalnego doboru i rozmieszczenia sprzętu stomatologicznego. Odwiedzający nasze stoisko mogą w tym względzie liczyć na profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo – zapewnia Mateusz Ziomko.

- W tym roku przedstawimy kompleksową ofertę, a jej zasadniczym elementem będzie prezentacja sprzętu, który powinien szczególnie zainteresować właścicieli gabinetów stomatologicznych. Jest to sprzęt firmy Planmeca. Na targach zademonstrujemy zalety m.in.: unitów Planmeca Compact i Classic, aparatu panoramicznego Planmeca ProMax 2D, aparatu punktowego Planmeca ProX z radiowizjografią Planmeca ProSensor – wylicza Mateusz Ziomko. Dodaje on: wiemy jak bardzo istotne jest poznanie uwarunkowań pracy z zaawansowanym technologicznie sprzętem. W tym celu przez cały czas trwania Krakdent do dyspozycji naszych gości będą przedstawiciele ZNAM Świdnica. Są to Piotr Bratek (radiologia) oraz Mateusz Ziomko (unity). O unity, jak i o sprzęt radiologiczny można pytać Roberta Wydorskiego oraz Bogusława Szpakowskiego. To oni w każdej chwili na życzenie osób zainteresowanych zademonstrują możliwości prezentowanego sprzętu.