PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

KRAKDENT 2013 - startujemy!

05-03-2013, 01:32
KRAKDENT 2013  odliczanie rozpoczęte (fot. Biuro Prasowe Targi w Krakowie)
KRAKDENT 2013 odliczanie rozpoczęte (fot. Biuro Prasowe Targi w Krakowie)
W czwartek 7 marca punktualnie o godz. 10 rozpoczęło się najważniejszege wydarzenia stomatologiczne pierwszego półrocza w Polsce. Dla lekarzy dentystów Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT to doskonała okazja do tego, aby poznać nowości oraz wyposażyć gabinety w zgodzie ze światowymi trendami. A będzie z czego wybierać. Podczas 21. edycji Targów ofertę zaprezentuje bowiem blisko 300 wystawców z Polski i z zagranicy.

- KRAKDENT to wydarzenie, które na przestrzeni kilkunastu lat stało się jednym z najważniejszych spotkań branży dentystycznej w Europie Środkowo - Wschodniej. Każdego roku czołowe firmy stomatologiczne prezentują produkty i rozwiązania, dzięki którym gabinety dentystyczne są nie tylko doskonale wyposażone, ale także zapewniają polskim pacjentom najwyższą jakość świadczonych usług oraz zdrowe i ładne uśmiechy. - Z niesłabnącą radością i zapałem wkraczamy w trzecią dekadę Targów mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

Targi w Krakowie kreują trendy

Podczas 21. edycji Targów na stoiskach firm znajdziemy m.in. pierwszą na świecie pastę do zębów, która aktywnie wybiela światłem dziennym, najnowocześniejsze ultradźwiękowe szczoteczki do zębów oraz jednorazową, mieszczącą się w portfelu, turystyczną nić dentystyczną, pastylki do ssania na bazie chelatu aminokwasowego cynku, które dużo skuteczniej eliminują kłopotliwy zapach z ust niż gumy do żucia czy tabletki ziołowe. Ponadto zaprezentuje się wiele ciekawych propozycji umeblowania gabinetu m.in. maksymalnie dynamiczne krzesło "Sprężyna-max" oraz profesjonalne programy komputerowe do zarządzania działalnością.

Stomatologia na najwyższym poziomie

Program towarzyszący Targom został stworzony we współpracy ze znaczącymi ośrodkami naukowymi oraz stowarzyszeniami. W trakcie KRAKDENTU odbędzie się szereg doskonalących kursów medycznych, podnoszących kwalifikacje lekarzy, higienistek i techników oraz bezpłatnych prezentacji renomowanych firm stomatologicznych. Ponadto tradycyjnie Targom towarzyszyć będzie ceniona w branży Międzynarodowa Konferencja Dental Spaghetti, która uznawana jest za jedną z najlepszych europejskich konferencji naukowych. Tematem przewodnim spotkania, które odbędzie się 9 marca w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, będą "Dylematy pomiędzy estetyką a okluzją różne punkty widzenia i rozwiązania".

Najlepsze targowe produkty rywalizować będą w konkursie o Medal Najwyższej Jakości. Ponadto wystawcy będą mogli się włączyć w akcję charytatywną DENTOPOMOC, której celem jest zbiórka produktów niezbędnych do odpowiedniego dbania o higienę jamy ustnej i przekazanie ich domom dziecka i rodzinom zastępczym z Małopolski.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
techDENT   KRAKDENT   targi stomatologiczne   Sprzęt   Materiały   Higiena  

POLECAMY W SERWISACH