PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Koronne argumenty na gabinet stomatologiczny bez koronawirusa

ms
06-10-2020, 10:37
Koronne argumenty na gabinet stomatologiczny bez koronawirusa Debata Koronne argumenty na gabinet stomatologiczny bez koronawirusa
Maseczki, płyny dezynfekcyjne, lampy UVC, ozonatory, lasery na co postawić w dobie koronawirusa? Możliwości jest dużo, ale pytań jeszcze więcej. Wszystkie za i przeciw w debacie „Koronne argumenty na gabinet stomatologiczny bez koronawirusa”.

Trudno przekonywać kogoś do kupna Maybacha, tylko dlatego, że w swojej klasie to wyjątkowo pojemne auto i nie jeden worek cementu się w nim zmieści. Nie sposób porównywać koronawirusa do cementu, a laser stomatologiczny do luksusowego samochodu – warto tylko zasygnalizować konieczność zachowania zdrowego rozsądku pomiędzy środkami a celami, które chcemy osiągnąć. Jakiego wsparcia, będąc w oparach aerozolu, możemy oczekiwać ze strony bądź co bądź specjalistycznego sprzętu medycznego? To jedno z wielu pytań zadanych podczas naszej debaty.

Mamy obietnicę od firmy Exactus, organizatora Wirtualnych Targów Stomatologicznych VDE CEDE, że w niedługim czasie będziemy dysponowali nagraniem z naszej debaty. Póki co dostęp do materiału jest taki:.
1) Zalogowanie się na platformie VDE.
2) Po wejściu do hali targowej klikamy zakładkę Wykłady
3) Klikamy w baner Kliknij i zobacz program wykładów
4) Przewijamy do „Koronne argumenty na gabinet stomatologiczny wolny od koronowirusa” 
5) Naciskamy play 
6) Oglądamy

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   CEDE   COVID-19   VDE  

POLECAMY W SERWISACH