PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Koronawirus: wojskowy sprzęt w gabinecie stomatologicznym

Autor: miro • Źródło: ms
28-12-2020, 11:41
Koronawirus: wojskowy sprzęt w gabinecie stomatologicznym Sprzęt w walce z koronawirusem
Gabinety stomatologiczne podejmują kolejne kroki, aby zminimalizować ryzyko zakażeń koronawirusem, niektóre sięgają nawet po sprzęt wykorzystywany przez wojsko.

EnviroKlenz Air System Plus ma pomagać w utrzymaniu czystości powietrza i zmniejszać ryzyko rozprzestrzeniania się COVID-19. Technologia ta została pierwotnie zaprojektowana do odkażania broni chemicznej.

Według testów, przeprowadzonych przez laboratorium Intertek, wojskowy oczyszczacz powietrza jest w 99 proc. skuteczny w zwalczaniu wirusów. Sprzęt nie należy do najtańszych, jednak jego praca pozwala na zdecydowanie zwiększenie bezpieczeństwa w gabinecie stomatologicznym.

To jeden z kroków na drodze dostosowania się właścicieli praktyk stomatologicznych do warunków pandemii.

EnviroKlenz Air Cartridge zawiera opatentowaną technologię, która służy do wychwytywania i rozkładania szkodliwych chemikaliów, mikroorganizmów, w tym patogenów. Filtr HEPA wychwytuje cząsteczki z przestrzeni zamkniętej a lampy UV-C dezaktywują wszelkie patogeny. System UV Air wyposażony jest w czterobiegową dmuchawę zapewniającą ciche, wydajne działanie systemu ssącego.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
UV   COVID-19  

POLECAMY W SERWISACH