• Jak przejść z przejść z analogowego na cyfrowe środowisko pracy w gabinecie stomatologicznym.
  • Jakie mogą być praktyczne sposoby wykorzystania skanera wewnątrzustnego w stomatologii odtwórczej.
  • Na czym polega wdrożenie cyfrowo zoptymalizowanej obsługi nowych pacjentów.

Program Digital Excellence Series skupia się na przedstawieniu najnowszych możliwości cyfryzacji oraz omówieniu przykładów najlepszych praktyk dla lekarzy dentystów, którzy pracują ze skanerem wewnątrzustnym. Lekarze, którzy dopiero zamierzają przejść z analogowego na cyfrowe środowisko pracy, otrzymają wiele porad i wskazówek, które pomogą uczynić ten krok skutecznym. 

Uczestnicy webinarów będą mogli skorzystać z wiedzy doświadczonych prelegentów, którzy stosują skaner wewnątrzustny iTero w codziennej praktyce.

Eksperci będą omawiać ciekawe przypadki kliniczne, dzięki czemu lekarze dentyści dowiedzą się o korzyściach z zastosowania cyfryzacji oraz zdobędą wiedzę, jakie praktyczne kroki należy podjąć, aby podążyć w tym samym kierunku.

 

Webinary Digital Excellence Series 2022

26 stycznia, godz. 19.30: „Najlepsze praktyki cyfrowe w stomatologii odtwórczej".
Prelegenci: dr Ingo Baresel (Niemcy) i dr Eoin O'Sullivan (Wielka Brytania), specjaliści protetycy, którzy wyjaśnią, jak rozpocząć cyfryzację gabinetu i podzielą się gotowymi do wdrożenia poradami.

Podczas spotkania omówią zostaną również praktyczne sposoby wykorzystania skanera wewnątrzustnego iTero w stomatologii odtwórczej.

 

2 marca, godz. 19.30:  "Cyfrowo zoptymalizowana obsługa nowych pacjentów". 

Prelegenci: dr Marcos White (Wielka Brytania) i dr Kristina Baumgarten (Niemcy), stomatolodzy ogólni, podzielą się wskazówkami na temat wdrożenia cyfrowo zoptymalizowanej obsługi nowych pacjentów i omówią wpływ wdrożonych rozwiązań na funkcjonowanie praktyki stomatologicznej.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i będą prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem na żywo na język polski. Przed każdym z webinarów wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Szczegółowe informacje na stronie: iTero.com/DES