PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Jakie są koronne argumenty na gabinet stomatologiczny wolny od koronawirusa?

ms
29-10-2020, 08:06
Jakie są koronne argumenty na gabinet stomatologiczny wolny od koronawirusa? Debata Koronne argumenty na gabinet stomatologiczny wolny od koronawirusa.
Maseczki i  rękawiczki - oczywiście tak, ale jakie? Ozonowanie gabinetu stomatologicznego – czy w ogóle to działa? Lampy UVC, jak je używać, aby nie sprokurować dodatkowych problemów? Laser stomatologiczny – czy faktycznie może być cudowną bronią w dobie koronawirusa? Problemy te zasygnalizowaliśmy podczas debaty infoDENT24.pl, zorganizowanej w ramach VDE by CEDE, ale kwestii wymagających wyjaśnienia jest znacznie więcej.

Posłuchajmy, obejrzyjmy lub przeczytajmy co w tych kwestiach mieli do powiedzenia nasi eksperci, którymi byli:  
- w zakresie ozonowania Remigiusz Kurzawa konsultant medyczny REDEE, firmy zajmującej się urządzeniami do terapii ozonem (wypowiedź),
- w zakresie promieniowania UVC Mirosław Orłowski z firmy Fach Med (wypowiedź),
- w zakresie technologii laserowej Michał Madej właściciel firmy Laser Concept (wypowiedź),
- w zakresie środków ochrony indywidualnej i środków dezynfekcyjnych wiceprezes Medisept Waldemar Ferschke (wypowiedź),

Rzecznikiem dociekliwych dentystów był, uzbrojony  w formułę ad vocem, dr n med. Dariusz Paluszek członek prezydium NRL i wiceprezes ORL w Warszawie (wypowiedź).

Uwaga: z każdym z naszych ekspertów można skontaktować się telefonicznie, mailowo lub za naszym pośrednictwem (dane kontaktowe pod każdą z wypowiedzi).

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
VDE_by_CEDE   koronawirus_stomatologia  

POLECAMY W SERWISACH