PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Jak zminimalizować obrzęk i ból po wszczepieniu implantów

Autor: miro • Źródło: ms
26-02-2021, 07:43
Jak zminimalizować obrzęk i ból po wszczepieniu implantów dr. hab. Stefan Helka o implantach
Film na YT „Jak zminimalizować obrzęk i ból po wszczepieniu implantów” autorstwa wielkiego admiratora chirurgii stomatologicznej dr. hab. Stefana Helki został kliknięty ponad 200 tys. razy i opatrzony prawie tysiącem komentarzy - bardzo często w połączeniu z podziękowaniami za dobre wskazówki.

Dr. Stefan Helka, który co roku wykonuje 1000 wszczepień implantów, podkreśla: Pacjenci powinni być w stanie pomóc nam w ocenie, które leczenie jest dla nich najwłaściwsze, tak aby nie wyglądali po prostu głupio i nie zadawali sobie później pytania: czy nie mogło być inaczej?

Pacjenci muszą zwracać uwagę na to, co dzieje się podczas operacji - mówi dr hab. Stefana Helka. Uważa on, że prowadzone przez niego forum, oprócz osobistych porad, jest optymalnym uzupełnieniem informacji na temat kompleksowych zabiegów stomatologicznych.

Wykorzystywana jest najnowocześniejsza diagnostyka 3D, która obecnie wspiera również leczenie w klinice Plettenberg. 

W pełni nawigowane implanty z dokładnością do milimetra, kalkulator kosztów implantów i rejestracja online uzupełniają usługę. 

W tym samym budynku co lecznica mieści się partnerskie laboratorium protetyki pacjentów. Zapewnia to szybką ścieżkę konsultacji między technikiem dentystycznym a dentystą. W ten sposób protezy mogą być optymalnie dostosowane do potrzeb pacjentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
implanty  

POLECAMY W SERWISACH