PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Invisalign Go i flow injection. Jak znaleźć idealne rozwiązanie w małoinwazyjnej protetyce? Odpowiedź da webinarium 14 grudnia

Autor: miro • Źródło: infoDENT24.pl
07-12-2022, 18:58
Invisalign Go i flow injection. Jak znaleźć idealne rozwiązanie w małoinwazyjnej protetyce? Odpowiedź da webinarium 14 grudnia lek. dent. Michał Jaczewski.
Invisalign Go wyprzedza flow injection? Tylko pod względem kolejności zdarzeń. Oba systemy wzorcowo uzupełniają się w leczeniu stomatologicznym, oba są idealnym rozwiązaniem jeśli chodzi o zastępowanie technik redukcyjnych - addycyjnymi, a łącznie zapewniają efekt synergii, przynosząc pożądany rezultat dla pacjenta i satysfakcję dla lekarza dentysty.

Tak, to tylko hasła, ale nic nie szkodzi, bo lek. dent. Michał Jaczewski rozwinie je w prosty przekaz, który precyzyjnie – i co ważne – pragmatycznie pokaże jak obie techniki połączyć w praktyce stomatologicznej.

Taką wiedzę uzyskają uczestnicy bezpłatnego webinarium Invisalign Go jako rozwiązanie dla małoinwazyjnej protetyki – flow injection
14 grudnia o godz. 19.00 
(dostęp bezpłatny, konieczna jednak jest wcześniejsza rejestracja).

Możliwości cyfrowej stomatologii znają wszyscy lekarze dentyści, prawie wszyscy system Invisalign Go, ale nie wszyscy jeszcze poznali, krok po kroku, cyfrowy algorytm odbudowy uśmiechu z wykorzystaniem SAFE protocol oraz techniki flow injection.

Webinarium powinno dać silne argumenty na to, że system Invisalign Go – zaprojektowany specjalnie dla stomatologów ogólnych – tworzy mocne podstawy, aby każdy mógł poczuć się pewnie w leczeniu ortodontycznym i protetycznym, oczywiście według procedur dostosowanych do kompetencji zawodowych.

Invisalign Go w połączeniu z flow injection to metoda:

 • spektakularna w efektach, ale stosunkowo prosta w realizowaniu wyzwań w zakresie stomatologii estetycznej;
 • w zasadzie nie pozwalająca na popełnienie przez lekarza dentystę błędu w procesie leczenia, ale dająca mu dużą swobodę w określaniu (wspólnie z pacjentem) pożądanego efektu końcowego;
 • niezwykle szybka, jeśli chodzi o rozłożenie w czasie realizowanych procedur, ale w wielu przypadkach pozwalająca na osiągnięcie - pod względem estetyki - rezultatu porównywalnego z redukcyjnymi technikami stosowanymi w protetyce;
 • zasadniczo postrzegana jako część stomatologii estetycznej, ale dająca także szereg efektów funkcjonalnych;
 • bezsprzecznie dająca efekt wow, co w wielu przypadkach jest zasadniczą motywacją pacjentów, ale - co ważne - nie drenująca ich kieszeni;

Fakty są takie, że każdy lekarz dentysta zna, mniej lub bardziej szczegółowo, systemy Invisalign Go, flow injection i SAFE protocol.

Bardzo dobrym pomysłem będzie jednak usłyszeć co na ten temat ma do powiedzenia (i pokazania) osoba na co dzień realizująca wymienione procedury.

Będzie to dobrym pomysłem tym bardziej, że lek. dent. Michał Jaczewski nie tylko sam leczy, ale także od dawna szkoli koleżanki i kolegów po fachu jak zrobić pierwszy krok w stronę nowoczesnego, przewidywalnego, dającego satysfakcję merytoryczną i finansową leczenia pacjentów coraz częściej zorientowanych na hollywoodzki uśmiech.

Lek. dent. Michał Jaczewski:

 • Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2006 r. Od ponad 10 lat prowadzi indywidualną praktykę stomatologiczną w Legnicy, skupiając się na kompleksowym leczeniu pacjentów.
 • Specjalizuje się w stomatologii estetycznej i protetyce.
 • W pracy skupia się na rozwiązaniach minimalnie inwazyjnych i wprowadzaniu do praktyki nowych technologii.
 • Rozwija się w stomatologii cyfrowej, projektowaniu i druku 3D.
 • Stara się pracować według własnych protokołów, które zapewniają lekarzowi dentyście niezależność w pracy i poszerzają możliwości diagnostyki i leczenia pacjentów.
 • Nieustannie poszerza zakres możliwości wprowadzania do praktyki stomatologicznej nowych technologii w wersji dostępnej dla każdego, zarówno w leczeniu zachowawczym jak i protetyce, implantologii czy ortodoncji.
 • Od 2019 r. jest wykładowcą w Master-Level w ramach których, prowadzi szkolenia z addycyjnych technik odtwórczych (Flow Injection) oraz szkolenia pokazujące jak wprowadzić cyfrowe protokoły w stomatologii.
 • W ramach BFSO (Biofunkcjonalna Szkoła Okluzji) prowadzi szkolenia z Flow Injection, technik projektowania (Smilecloud, Meshmixer) oraz okluzji i cyfrowych protokołów leczenia. www.bfso.pl

 
W trakcie transmisji możliwe będzie zadawanie pytań naszemu ekspertowi - zachęcamy do bycia z nami już 14 grudnia oraz do aktywności podczas emisji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
ortodoncja   estetyka   Invisalign   aligner   stomatologia cyfrowa   Invisaling Go  

POLECAMY W SERWISACH