PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Hygowipe - dezynfekuj na sucho lub na mokro

katkiel
30-09-2013, 12:56
Hygowipe - dezynfekuj na sucho lub na mokro Wystarczy przyłożyć dłoń a suchy lub nawilżony ręcznik wysuwa się z podajnika (Fot. Durr Dental)
Automatyzacja procedur nie zawsze powoduje, że są one lepsze. Korzyści jakie daje użytkownikowi Hygowipe Plus (Durr), sprawiają jednak, że o tradycyjnych rolkach ręczników papierowych rozstawionych po gabinecie łatwo zapomnieć.

Można - w sposób tradycyjny - rozwinąć rolkę ręczników, oderwać jeden listek i spryskać go środkiem do dezynfekcji, aby następnie zabrać się za czyszczenie powierzchni. Można również zrobić to inaczej.

Właściciele Hygowipe Plus, automatycznego podajnika ręczników, zbliżają jedynie dłoń do czujnika i nasączony preparatem ręcznik otrzymują sekundę później. Co najważniejsze, urządzenie daje wybór i w zależności od potrzeby, użytkownik może otrzymać także ręcznik suchy.

- Priorytetem jest łatwość obsługi oraz indywidualne potrzeby użytkownika. Hygowipe Plus umożliwia zmianę długości ręcznika (15-45 cm) oraz stopień nasączenia środkiem do dezynfekcji - zachęcają producenci.

Wymiana rolki papieru, czy uzupełnienie preparatu nie zajmują dużo czasu. HygowipePlus może być powieszony na ścianie, może być także wyposażony w szklany przenośny stojak. Nie bez znaczenia jest fakt, że urządzenie jest po prostu ładne dla oka.

Producent urządzenia podkreśla również fakt ekonomiczności rozwiązania. - Roczne zużycie preparatów do dezynfekcji może być zredukowane o 25 proc. w porównaniu do tradycyjnych systemów dozowania (nasączone chusteczki, spray).

Źródło: Durr Dental 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dezynfekcja   Durr Dental   Hygowipe Plus  

POLECAMY W SERWISACH