PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Ekologiczna pasta do zębów od P&G

Autor: miro • Źródło: ms
15-07-2021, 11:17
Ekologiczna pasta do zębów od P&G Higiena jamy ustanej (fot. unsplash)
PureActiv to pierwsza pasta do zębów w ofercie Oral-B, która składa się w 99 proc. z naturalnych składników, a jej opakowanie – tubka i pudełko wykonane są z materiałów nadających się do recyklingu.

Pasta PureActiv nie zawiera: sztucznych barwników, aromatów lub słodzików, SLS (syntetycznego detergentu), dwutlenku tytanu. Pasta ma formułę przezroczystego żelu i smak mięty.

PureActiv (pierwsza pasta do zębów marki Oral-B) uzyskała certyfikat Cosmos Natural, przyznawany przez EcoCert (organizacja zajmująca się oceną produktów naturalnych i organicznych). Jest to jedno z działań wpisujących się w ogólną wizję firmy P&G, której celem jest poprawa nawyków związanych z higieną jamy ustnej, tak aby nie tylko korzystnie wpłynąć na zdrowie klientów, ale także zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.

68 proc. Polaków zwraca uwagę na to, czy kupowane przez nich produkty są ekologiczne. Większa jest świadomość odnośnie składów żywności, kosmetyków czy środków czyszczących. Polacy mają większą wiedzę o poszczególnych związkach i chętnie czytają etykiety. Ten trend dotyczy również zdrowia i higieny jamy ustnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
pasta do zębów   ekologia   Procter & Gamble  

POLECAMY W SERWISACH