Model Pro 600 – najnowsze innowacyjne technologie i obopólny komfort

Model Pro 600 to w pełni cyfrowy fotel stomatologiczny, który stanie się przedłużeniem ramienia i centralnym punktem gabinetu każdego dentysty. Automatyczna dezynfekcja i odkażanie to dopiero początek wyznaczanych przez niego standardów. Przewidziano w nim zdalną diagnostykę i konserwację predyktywną, dzięki czemu technicy firmy Diplomat Dental mogą przewidywać potencjalne problemy i zapobiegać ich wystąpieniu. Eliminuje to przestoje związane z naprawami lub okresowymi przeglądami, oszczędzając nie tylko cenny czas, ale także budżet gabinetu.

Sterowanie za pomocą tabletu pozwala korzystać, nie tylko z aplikacji Diplomat Connect, także z innych aplikacji, umożliwiając na przykład wyświetlanie filmów edukacyjnych małym pacjentom i skracanie długich chwil tym dorosłym. Sama aplikacja również jednak stopniowo ewoluuje, podążając za tendencją do stopniowej cyfryzacji stomatologii i dostosowując się do nowych urządzeń.

Zagłówek mechaniczny czy pneumatyczny? Pięć czy sześć instrumentów? W przypadku modelu Pro 600 indywidualizacja nie stanowi problemu. Do wyboru jest również ponad 50 wariantów kolorystycznych.

Model Pro 600 łączy w sobie wszystkie nowe technologie i rozwiązania klasy smart z charakterystycznym minimalistycznym designem, tworzącym w gabinecie atmosferę komfortu i ekskluzywnej elegancji. Pomyśl o przyszłości i wyposaż swój gabinet w fotel dentystyczny, który będzie wyrazem współczesnego postępu technologicznego i wyraźnie wyróżni Cię na tle konkurencji w oczach Twoich pacjentów.

Diplomat Dental na międzynarodowych targach stomatologicznych Krakdent

Krakdent to wyjątkowa okazja, aby poznać w pełnej krasie i porównać nowe technologie i wizje, zwłaszcza w dziedzinie cyfryzacji, prezentowane przez poszczególnych producentów! Diplomat Dental serdecznie zaprasza na 28. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT w Krakowie, które odbędą się w dniach 7-9 kwietnia 2022 . To festiwal najlepszych światowych produktów, usług i badań naukowych w dziedzinie stomatologii. Spotkasz tu wielu specjalistów, w tym ekspertów z firmy Diplomat Dental. Przyjdź i zyskaj nowe spojrzenie na swój gabinet i praktykę.

Diplomat Dental wraz ze swym głównym polskim partnerem – Eur-Med Polska – przedstawi na targach Krakdent kompletne portoflio produktów i usług oraz fotele dentystyczne z linii Pro Series, w tym jej dotychczasowy flagowy Model Pro 500. Uroczyście zaprezentuje również całkowicie nowy, najnowocześniejszy unit stomatologiczny klasy smart – Model Pro 600. Prezentacja parametrów technicznych, szczegółów technologicznych, inteligentnego sterowania i eleganckiego designu z warsztatu Diplomat Dental będzie jedną z największych atrakcji tegorocznych targów.

Odwiedź nas również w dowolnej chwili podczas targów, weź udział w loterii i wygraj iPada Air! Więcej informacji na temat Modelu Pro i naszego udziału w targach Krakdent można znaleźć tutaj.