PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentulu: globalny dostawca darmowych platform dla lekarzy dentystów

Autor: miro • Źródło: ms
06-05-2021, 14:04
Dentulu: globalny dostawca darmowych platform dla lekarzy dentystów Dentulu dla gabinetów stomatologicznych
Dentulu stało się najsolidniejszą platformą oprogramowania dentystycznego na rynku, oferującą bezpłatne i niedrogie oprogramowanie dla dentystów na całym świecie. To tylko początek, bo docelowo Dentulu dostarczać ma wszystko czego potrzebuje lekarz dentysta - nawet ... pacjentów.
  • Dentulu: platforma, na której można znaleźć wszystko czego potrzebuje lekarz dentysta.
  • Pomysł zyskał duży impuls rozwojowy dzięki pomocy Google i inwestorów branżowych - głównie dentystów, którzy pomogli ukończyć wiele zainicjowanych projektów.

  • - Chociaż nie możemy wykonać wielu zabiegów dentystycznych przez telefon, mamy okazję wykorzystywać zaawansowane technologie, aby pomóc lekarzom dentystom w pozyskiwaniu większej liczby pacjentów, prowadzeniu bardziej wydajnych praktyk i znajdowaniu zasobów, pozwalających na prowadzenie bardziej udaną i dochodową karierę dentystyczną – zapewnia związany z projektem dr hab. Arash Hakhamian.

Dentulu Inc jest szczególnie ceniony za bezpłatną platformę Teledentistry oraz Mobile Dentistry, nagrodzoną w 2020 r. przez American Dental Association.

Bezpłatny dostęp dla stomatologów do wielu użytecznych narzędzi  

Stomatolodzy mogą bezpłatnie zarejestrować się w Dentulu, uczestnicząc w otwartej platformie, zacząć korzystać z wielu bezpłatnych funkcji lub zaktualizować swoje konto, aby używać oprogramowanie w aplikacji mobilnej Dentulu (dostępnej na telefonach z systemem Android i IOS lub w wersji na komputer). Wszystko pod adresem www.dentulu.com

Dentulu ma ambicję stworzenia "jednego okienka" dla wszystkiego, co związane jest ze stomatologią, z największą siecią dostawców usług dentystycznych na świecie.

- Nasz cel jest równie odważny, co prosty, aby stworzyć jedną platformę, która będzie przystępna cenowo i osiągalna dla wszystkich dentystów. Pod jednym adresem zainteresowani będą mieli dostęp do najnowszych technologii, usług i produktów dedykowanych rynkowi stomatologicznemu (z dowolnego miejsca na świecie i na dowolnym urządzeniu) - wyjaśnia dr hab. Arash Hakhamian.

Dentulu zdaje sobie sprawę, że stomatolodzy stoją obecnie przed wieloma wyzwaniami, poruszają się w niesprzyjającym krajobrazie związanym z pandemią COVID-9. Radzenie sobie z tymi wyzwaniami musi być integralną częścią prowadzenia współczesnej praktyki dentystycznej.

Współpraca z Google daje impuls rozwojowy  

Pomysł Dentulu zyskał duży impuls rozwojowy dzięki pomocy Google i inwestorów branżowych - głównie dentystów, którzy pomogli ukończyć wiele zainicjowanych projektów.

Teraz, z pomocą nowych inwestorów instytucjonalnych, Dentulu rozszerza usługi o sztuczną inteligencję, narzędzia diagnostyczne, narzędzia komunikacyjne i usługi zarządzania biurem.

Współpraca ze sprzedawcami detalicznymi na rynku stomatologicznym

Dentulu współpracuje również bezpośrednio z dużymi sprzedawcami detalicznymi, aby dzięki kooperacji pomóc gabinetom dentystycznym w pozyskiwaniu nowych pacjentów za pośrednictwem aplikacji mobilnej i strony internetowej.

Innowacje Dentulu nie kończą się na oprogramowaniu. Dentulu wprowadza wybrane produkty, takie jak „MouthCam”, kamerę wewnątrzustną dla pacjentów, która kosztuje mniej niż 99 USD i umożliwia zdalne monitorowanie pacjentów przebywających w zaciszu własnego domu.

- Chociaż nie możemy wykonać wielu zabiegów dentystycznych przez telefon, mamy okazję wykorzystywać zaawansowane technologie, aby pomóc lekarzom dentystom w pozyskiwaniu większej liczby pacjentów, prowadzeniu bardziej wydajnych praktyk i znajdowaniu zasobów, pozwalających na prowadzenie bardziej udaną i dochodową karierę dentystyczną – zapewnia Hakhamian.

Dentulu zapowiada, że zacznie ogłaszać serię partnerstw w maju. Co kwartał będzie wprowadzać co najmniej jeden nowy produkt lub usługę.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
telemedycyna   COVID-19   stomatologia cyfrowa  

POLECAMY W SERWISACH