PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Cyfrowa stomatologia – wygodna jednokierunkowa droga

Autor: miro • Źródło: ms
18-09-2018, 08:22
Cyfrowa stomatologia – wygodna jednokierunkowa droga Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Przyszłość motoryzacji należeć będzie zapewne do samochodów elektrycznych, przyszłość stomatologii kryje się w jej cyfrowym wymiarze, przy czym w tym przypadku nie jest konieczne zastrzeżenie „zapewne”.

Kierowcy mogą zastanawiać się czy to już czas, aby zaufać pojazdom elektrycznym, dentyści w zasadzie nie powinni dłużej wyczekiwać na właściwy moment, czas cyfrowych technologii w stomatologii - nadszedł.

W ten ogólnoświatowy trend nie tyle się wpisuje, co go tworzy firma Planmeca, a że tak jest istotnie – będzie można naocznie przekonać się podczas CEDE 2018 w Poznaniu (20 – 22 września), odwiedzając rozbudowane stanowisko wystawiennicze fińskiego producenta w pawilonie 7A oznaczone jako stoisko 7a.A7.

Stanowisko Planmeca, jak zawsze, wyróżniać się będzie wśród prezentacji przygotowanych przez wiodące firmy z branży. Łatwo je zobaczyć i zdecydowanie warto skierować swoje kroki w te stronę.

Każdy gość, odwiedzając przestrzeń z logo Planmeca, będzie mógł obejrzeć to co wypróbowane i sprawdzone w branży, przede wszystkim zaś uzyska wartościową wiedzę na temat „nowości”, które przedstawiciele firmy zaprezentują podczas CEDE.

Sformułowanie „nowość” odmieniane będzie przez firmę Planmeca w wielu wersjach, chodzi m.in. o:
nową frezarkę PlanMill 30s;
nową drukarkę 3D Planmeca Creo;
nową kamerę wewnątrzustną Planmeca Somia;
nową lampę pola pracy Solanna;
- ale także o nowe kolory tapicerek foteli dentystycznych.

Nie bez znaczenia jest także fakt, iż Planmeca zapowiada, że w trakcie CEDE obowiązywać będą promocyjne oferty na sprzęt i zestawy CAD/CAM.

Najnowszą ofertę w przystępnej formie będzie prezentować grono doświadczonych polskich i fińskich specjalistów z firmy Planmeca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH