- Certus max, to dowód, że rozwijamy się dynamicznie i uważnie czytamy zmieniające się potrzeby rynku - podkreśla Krzysztof Zieliński, dyrektor ds. technicznych Makromed, jeden z założycieli firmy.

Certus max to nowe funkcje w sprawdzonej formie, nowoczesne wzornictwo i bogate wyposażenie w unicie od lat chętnie wybieranym przez polskich lekarzy. Hasło, które przyświecało projektantom unitu, to „Lekkość pracy, na którą Cię stać".

- Unit Certus max odróżnia od standardowego Certusa m.in. zupełnie nowy design klawiatury sterującej, ruchoma miska spluwaczki, nowy panel asysty, pozwalający na zamontowanie aż czterech różnych końcówek. Blok spluwaczki unitu Certus max może być polakierowany w jednym z kilku kolorów, zgodnie z wybranym kolorem tapicerki fotela - wyjaśnia Maciej Żyliński, Manager ds. marketingu Makromed

Certus max rozszerzył gamę produktów rodziny unitów stomatologicznych Certus.

W unitach marki Certus specjalnie przeprojektowany fotel Amicus jest integralnie połączony z blokiem spluwaczki, wzdłuż którego się porusza.

Każdy unit marki Certus standardowo wyposażony jest w wydajny ślinociąg przepływowy, indywidualną regulację wody dla każdej końcówki, przedmuch na każdej końcówce, płynną regulację obrotów, wewnętrzny obieg wody destylowanej, sterowanie fotelem z pulpitu lekarza oraz pneumatyczny hamulec panelu lekarza, a także wygodną pneumatyczną blokadę zagłówka fotela.

- Unity marki Certus zaprojektowano z myślą o maksymalnej wygodzie pacjenta i wyjątkowym komforcie pracy stomatologa. Pneumatyczne sterownie unitem pozwala na niezawodną pracę, nie ograniczając możliwości wyposażania stanowiska pracy we wspomagające ją nowoczesne urządzenia elektroniczne - dodaje Maciej Żyliński.

Unity marki Certus wyposażane są w lampę oświetlającą z szerokiej oferty włoskiej firmy GComm oraz w osprzęt renomowanego japońskiego koncernu NSK (końcówki ze światłem bądź bez, mikrosilnik elektryczny lub pneumatyczny, skaler piezoelektryczny, piaskarka i inne).

Dodatkowo, w unicie można zainstalować panel asysty, instalację ssaka chirurgicznego, kamerę z monitorem oraz inne wysokiej klasy wyposażenie.

Zapraszamy na stoisko firmy Makromed (W70).