PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Carestream 9000 w Dentica Bieleccy

Autor: jsz • Źródło: jsz
25-08-2014, 12:16
Carestream 9000 w Dentica Bieleccy Z oferty Dentica Bieleccy mogą skorzystać także inne gabinety (fot. Carestream Dental)
Pracownia RTG Dentica Bieleccy z Raciborza wzbogaciła się o nowoczesny stożkowy tomograf komputerowy. System Carestream 9000 (Carestream Dental) to jedyny tego typu sprzęt w regionie – poinformowali właściciele praktyki. To dobra informacja również dla innych stomatologów z okolic Raciborza. W ramach specjalnej oferty będą mogli kierować do Dentica Bieleccy swoich pacjentów.

System Carestream 9000 umożliwia wykonywanie trójwymiarowych zdjęć i uzyskanie informacji niedostępnych dotychczas innymi metodami diagnostycznymi.

- Uzyskany obraz tkanek 3D daje możliwość dokładnej analizy oraz zaplanowania zabiegu stomatologicznego, z najdrobniejszymi szczegółami. Trójwymiarowy obraz tkanek jest bardzo pomocny w leczeniu endodontycznym, ortodontycznym, implanotologicznym oraz w chirurgii twarzowo - szczękowej - informują na swojej stronie internetowej przedstawiciele Dentica Bieleccy.

Właściciele systemu przekonują, że ich nowy sprzęt jest nie tylko dokładny ale i bezpieczny. Stożkowa tomografia komputerowa pozwala na dokonywanie analiz przy znacznie mniejszej ekspozycji pacjenta na promieniowanie, nawet 100 razy mniejszej niż w klasycznej tomografii komputerowej.

Badanie tomograficzne 3D klinika Dentica Bieleccy wyceniła na 200 złotych (promocja do końca września).

Specjalną ofertę przygotowano także dla stomatologów kierujących swoich pacjentów na badanie TK. Szczegóły uzyskać można w siedzibie placówki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH