PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Bezpieczna diagnostyka z Esdent Dental Equipment

Autor: jsz • Źródło: jsz
06-12-2013, 11:40
Bezpieczna diagnostyka z Esdent Dental Equipment Bezpieczna diagnostyka z Esdent Dental Equipment (foto: dystrybutor)
Firma Esdent Dental Equipment realizuje program „bezpieczna diagnostyka.pl" mający na celu spopularyzowanie diagnostyki 3D wśród lekarzy dentystów tych specjalności, dla których obiektem zainteresowania jest twarzoczaszka.

Projekt polega na zakładaniu w oddziałach firmy Esdent na terenie całego kraju pracowni RTG (wraz z zapleczem umożliwiającym szkolenie i wsparcie merytoryczne lekarzy dentystów w zakresie posługiwania się różnymi programami do diagnostyki 3D).
W ramach programu „bezpieczna diagnostyka.pl" możliwe jest, w oparciu o pliki przesyłane za pośrednictwem internetu, diagnozowanie konkretnych przypadków opracowywanych przez lekarza prowadzącego.

W projekcie biorą udział dystrybutorzy implantów, którzy w systemie non profit prezentują w czasie szkoleń rozwiązania dotyczące swoich systemów implantologicznych w powiązaniu z diagnostyką 3D.

Esdent Dental Equipment chce, żeby:
- każdy pacjent skierowany na badanie zawsze wracał do lekarza kierującego;
- każde badanie było diagnozowane pod kątem zmian nowotworowych przez specjalistę radiologa;
- każdy lekarz kierujący otrzymał maksymalne wsparcie w zakresie obsługi programów diagnostycznych, prawidłowej diagnozy i planu leczenia.

W projekcie „bezpieczna diagnostyka.pl" wykorzystywane są urządzenia firmy Samsung stosowane w obrazowaniu 2D i 3D. Są to aparaty Ray Scan Alpha i Ray Scan Symphony. Duże pole obrazowania zapewniają innowacyjne czujniki wewnątrzustne firmy Satelec.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
ESDENT   tomograf   Samsung  

POLECAMY W SERWISACH