PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Alignery rosną w siłę

Autor: miro • Źródło: ms
15-03-2021, 09:38
Alignery rosną w siłę Efekty Reveal Clear Aligners
Zgodnie ze sprawozdaniem Fortune Business Insights, opublikowanym we wrześniu 2019 r., globalna wielkość rynku przezroczystych alignerów została wyceniona w 2018 r. na 2,2 mld USD.

Szacuje się, że przy CAGR* na poziomie 17,7 proc., do 2026 r. rynek wzrośnie do 8,2 mld USD.

Rozwój rynku jest wspierany m.in. przez rosnące znaczenie zastosowań estetycznych i zwiększone zapotrzebowanie na przejrzyste alignery w stomatologii ortodontycznej oraz ciągłe uruchamianie zaawansowanych urządzeń skanujących i drukujących 3D.

W sprawozdaniu stwierdza się również, że do 2026 r. Europa ma być drugim najbardziej wyróżniającym się regionem pod względem przychodów ze względu na rosnącą wiedzę na temat rozwoju w zakresie leczenia przejrzystymi alignerami w odniesieniu do wad zgryzu oraz dobrą reakcję nastolatków na te produkty.

Marrodent wprowadza na rynek przejrzyste nakładki ortodontyczne Reveal Clear Aligners. Wszystkie przypadki Reveal są wprowadzane do oprogramowania One's Digital Dental Exchange, które umożliwia lekarzom zgłaszanie, przegląd i śledzenie przypadków. Stomatolodzy mogą przesyłać skany wewnątrzustne lub, jeśli wolą, przesyłać wyciski tradycyjne. Po przesłaniu wszystkich informacji o pacjencie, laboratorium Reveal wygeneruje zalecany plan leczenia, który zostanie wydany lekarzowi do zatwierdzenia. Lekarz weryfikuje i zatwierdza leczenie, a następnie śledzi postępy danego przypadku i dokonuje niezbędnych korekt.  

* (CAGR Compound Annual Growth Rate, skumulowany roczny wskaźnik wzrostu, średni wskaźnik rocznego wzrostu w badanym okresie, przy założeniu, że roczne wzrosty dodawane są do wartości bazy następnego okresu).

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
ortodoncja   aligner  

POLECAMY W SERWISACH