PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Align Technology wprowadza iTero Workflow 2.0

Autor: miro • Źródło: ms
03-09-2021, 10:17
Align Technology  wprowadza iTero Workflow 2.0 iTero Workflow 2.0
Firma Align Technology, który projektuje, produkuje i dostarcza system przezroczystych nakładek Invisalign, skanery wewnątrzustne iTero oraz oprogramowanie CAD/CAM exocad stosowane w cyfrowej ortodoncji i stomatologii odtwórczej, poinformowała o udostępnieniu w Polsce najnowszego oprogramowania iTero Workflow 2.0.

Oprogramowanie iTero Workflow 2.0 pozwala na szybsze skanowanie, wyraźniejszą wizualizację i oferuje ulepszone narzędzia do komunikacji z pacjentem, które pomagają zwiększyć wydajność pracy, wspierają diagnostykę kliniczną i sprzyjają podejmowaniu decyzji o podjęciu leczenia przez pacjentów.

Nowe funkcje zapewniają ulepszoną ostrość obrazu, dzięki której można uzyskać wyraźniejsze szczegóły tkanek twardych i miękkich, co pomaga w diagnostyce. Nowe funkcje zwiększają wydajność pracy i bardziej płynne, kompleksowe, cyfrowe rozwiązania w leczeniu.

Align w cyfrowej ortodoncji i stomatologii odtwórczej

- Align angażuje się w rozwój innowacji w cyfrowej ortodoncji i stomatologii odtwórczej. Inwestujemy 250 mln dol. rocznie w technologie, dzięki którym opracowujemy produkty i usługi, zapewniające lekarzom dentystom i ich pacjentom doskonałe wyniki leczenia i bezproblemową obsługę za pośrednictwem platformy cyfrowej Align – komentuje Yuval Shaked, starszy wiceprezes Align i dyrektor zarządzający działu systemów i usług iTero.

- Najnowsze funkcje oprogramowania iTero Workflow 2.0 oferują uproszczenie i usprawnienie codziennej pracy lekarza oraz zwiększenie wydajności pracy. Należą do nich szybsze, kompleksowe skanowanie z ulepszonymi możliwościami wizualizacji oraz sprawniejszą komunikację z pacjentem, w tym możliwość rejestrowania, opisywania, a następnie cyfrowego udostępniania symulacji leczenia systemem Invisalign lub planów leczenia odtwórczego. Nowe funkcje oprogramowania umożliwią lekarzom dokonywanie lepszej diagnozy klinicznej, a pacjentom pomogą lepiej zrozumieć stan zdrowia jamy ustnej i proponowane opcje leczenia – uważa Yuval Shaked.

– Już teraz odczuwam znaczną różnicę, korzystając z nowych funkcji oprogramowania iTero. Zauważyłem, że czas skanowania jest dużo krótszy. Uzyskane obrazy wewnątrzustne są znacznie wyraźniejsze, a moi pacjenci są pod wrażeniem ich szczegółowości i przejrzystości. Dzięki temu zadają więcej pytań dotyczących opcji leczenia. Narzędzie iTero Scan Report pozwala na przesyłanie plików cyfrowych pacjentom po zakończonej wizycie, co umożliwia  zdalne kontynuowanie rozmów i pomaga w dalszej akceptacji leczenia – komentuje Olivier Boujenah, stomatolog z Francji, uczestnik testów nowego oprogramowania.

Oprogramowanie iTero Workflow 2.0 oferuje:

Szybsze skanowanie: Zwiększenie szybkości i płynności skanowania przy 20 proc. krótszym czasie przetwarzania w skanerach z serii iTero Element Plus oraz o 50 proc. szybsze przesuwanie i o 25 proc. szybsze obracanie podczas skanowania, co zapewnia większą efektywność codziennego użytkowania i ułatwia naukę obsługi wszystkich skanerów iTero Element.

Lepsza wizualizacja: Zintegrowana kamera wewnątrzustna 3D w systemie obrazowania iTero Element 5D Plus zapewnia lepszą ostrość i jakość obrazu dzięki zaawansowanym możliwościom sztucznej inteligencji, aby zapewnić wyraźniejsze szczegóły tkanek miękkich i twardych, co pomaga w diagnostyce. Ulepszone funkcje oprogramowania pozwalają na efektywnie wykorzystanie skanów wewnątrzustnych zamiast tradycyjnych zdjęć, ponieważ pozwalają na automatyczne rejestrowanie wielu obrazów pod różnymi kątami za pomocą jednego skanu.

Zaawansowane narzędzia do komunikacji z pacjentami: Nowe narzędzia Snapshot oraz iTero Scan Report zapewniają lekarzom i ich personelowi możliwość rejestrowania informacji, takich jak wizualizacje wyników leczenia (Invisalign Outcome Simulator) oraz udostępniania ich cyfrowo pacjentom. Umożliwia to zwiększenie pewności przy podejmowaniu decyzji, co może sprzyjać większej akceptacji leczenia.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Align Technology   Invisalign   skaner wewnątrzustny  

POLECAMY W SERWISACH