PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Akademia BTL: Dlaczego zakup lasera oznacza nową filozofię podejścia do zawodu?

Autor: miro • Źródło: Mirosław Stańczyk
01-09-2015, 09:20
Akademia BTL: Dlaczego zakup lasera oznacza nową filozofię podejścia do zawodu? Zakup lasera stomatologicznego zmienia filozofię pracy dentysty
Laser stomatologiczny to zdecydowanie coś więcej niż kolejny sprzęt w gabinecie dentystycznym, to filozofia uprawniania zawodu. Czy zawsze tak jest? Nie zawsze, ale rozmowa z Michałem Madejem z BTL Polska, utwierdza w przekonaniu, że istnieją firmy, a w firmach tych ludzie, którzy mogą, chcą – i co najważniejsze - potrafią lekarzom dentystom wskazać nowy, istotny sens przychodzenia do pracy.

Mirosław Stańczyk infoDENT24.pl: Jesteście producentem i dystrybutorem sprzętu stomatologicznego, czy może bardziej terapeutami? Nie trudno zauważyć, że użytkownikom laserów firmy Fotona okazujecie wszechstronne wsparcie, otaczacie opieką trudną do wytłumaczenia w wypełnionym liczbami świecie skomercjalizowanych usług dentystycznych.

Michał Madej BTL Polska: Oczywiście oddziaływanie na psychikę lekarza dentysty nie jest naszym głównym zadaniem, ale faktycznie bywa, że wraz z dostawą lasera wskazujemy atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego, wyraźnie wzmacniamy biznesowy aspekt prowadzenia praktyki dentystycznej. Bywa, że to dzięki pojawieniu się w gabinecie lasera Fotony, dentysta uwalnia się od widma „Dnia Świstaka”, graniczącego z syndromem wypalenia zawodowego.

Zdarzało się i tak, że sprzęt Fotony odwodził właściciela gabinetu stomatologicznego od dramatycznej decyzji o zamknięciu lecznicy. Dzisiaj praktyki, w której laser zajmuje wiodące miejsce, znakomicie prosperują i szybko kroczą ścieżką rozwoju.

To są chwile, których się nie zapomina, momenty, które nadają dodatkowy sens naszej codziennej pracy.

infoDENT24.pl: Dziwnie rozmawia się na te tematy z kimś, kto de facto jest przedstawicielem firmy mocno zakorzenionej w nowoczesnych technologiach, która oferuje lasery stomatologiczne z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi na świecie. Technika, socjologia i filozofia?

Michał Madej BTL Polska: Nie trudno to wytłumaczyć. Pozycja jaką zajmuje firma BTL z ofertą laserów stomatologicznych wynika m.in. z filozofii codziennych kontaktów z klientami, jaką od lat wypracowała nasza firma. Kupno lasera jest zarówno dla nas, jak i dla dentysty pierwszym krokiem. Dla nas to początek możliwie pełnego pokazania nowych horyzontów, które otwierają się przed dentystą wraz z poczynioną inwestycją. A dla dentysty? To start w drogę wiodącą do odkrywania nowych możliwości zawodowych, a są one praktycznie nieograniczone.

BTL Polska jest częścią dużej międzynarodowej firmy BTL Industries z ponad 50 oddziałami na całym świecie. O profesjonalizmie naszej firmy niech świadczy fakt, że to właśnie BTL Polska została wybrana na partnera handlowego przez Fotonę, niekwestionowanego lidera medycznych urządzeń laserowych m.in. laserów stomatologicznych. Niewątpliwie to co najlepsze w tego typu sprzęcie na świecie nosi logo Fotony.

Nie jest to megalomania z mojej strony. Fotona od lat wyznacza standardy, do których konkurencja tylko próbuje się zbliżyć.

infoDENT24.pl: Uczelnie medyczne szczątkowo informują o pracy z laserami stomatologicznymi, Polskie Towarzystwo Stomatologii Laserowej dopiero stawia pierwsze kroki. Większość lekarzy dentystów czerpie wiedzę o laserach stomatologicznych w trakcie rozmów towarzyskich.

SŁOWA KLUCZOWE
laser   Laseroterapia   Fotona   BTL   Michał Madej   LightWalker   laser_w_stomatologii  

POLECAMY W SERWISACH