• Technologie cyfrowe, takie jak system Invisalign i skaner iTero, rewolucjonizują ortodoncję.
  • Projekt z myślą o lekarzach dentystach zainteresowanych technologią Invisalign (2 i 3 lipca Invisalign Scientific Symposium 2021).
  • 10 mln użytkowników Invisalign i kolejny milion każdego roku.
  • Każdy użytkownik Invisalign może dołączyć do wspólnego świętowania, oznaczając swoje zdjęcie, story lub filmik hashtagiem #10MInvisalignSmiles.

Zadowolona pacjentka 

- Bardzo się cieszę, że zostałam dziesięciomilionową pacjentką Invisalign i nie mogę się doczekać poprawy mojego uśmiechu dzięki nakładkom Invisalign. Na co dzień pracuję z ludźmi, więc uśmiech i umiejętność dobrego komunikowania się są dla mnie bardzo ważne. Spośród różnych opcji wybrałam leczenie systemem Invisalign, ponieważ umożliwia on poprawę uśmiechu, nie ingerując w mój wygląd i sposób mówienia. Już za osiem miesięcy zyskam zupełnie nowy uśmiech, który zwiększy moją pewność siebie. Nawet mój mąż od czasu do czasu pyta, czy w danej chwili mam założone nakładki. Zabawnie jest usłyszeć to od kogoś, kto tak dobrze mnie zna i widzi codziennie! – mówi Gabriela Silva, dziesięciomilionowa pacjentka Invisalign.

Zadowolony stomatolog   

- Cieszę się, że moja pacjentka, Gabriela Silva, została dziesięciomilionową pacjentką Invisalign. Ta rewolucyjna metoda pozwala zobaczyć przewidywane efekty leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem. Gdy pacjenci otrzymują symulację przemiany swojego uśmiechu za pomocą nakładek Invisalign, zyskują jeszcze większą motywację do podjęcia leczenia, co nie jest możliwe w przypadku tradycyjnych metod. Jako ortodonta wiem z pierwszej ręki, w jakim stopniu technologie cyfrowe, takie jak system Invisalign i skaner iTero, rewolucjonizują ortodoncję. Ich zastosowanie całkowicie odmieniło naszą klinikę i na stałe wprowadziło nas w świat cyfrowej stomatologii – podkreśla dr Eunice Blind, lekarz prowadzący leczenie Gabrieli Silvy.

Program Invisalign Scientific Symposium 2021 (2 i 3 lipca) obejmuje trzy zasadnicze zagadnienia:

* Skuteczność i wydajność nakładek Invisalign w porównaniu z aparatami stałymi, szczególnie w kontekście przewidywalności, stabilności i efektów leczenia.
* Rola ortodoncji w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej i zdrowia psychicznego dorastających pacjentów, z naciskiem na jakość życia i satysfakcję pacjenta, odczuwanie bólu oraz wpływ aparatów ortodontycznych na higienę jamy ustnej.
* Możliwości, jakie oferuje leczenie przezroczystymi nakładkami w tym rozszerzenie szczęki, okluzje klasy III, podejście interdyscyplinarne i techniki pomocnicze.

Rejestracja warunkująca udział w wydarzeniu tutaj

Czytaj także: Align Technology zaprasza na Invisalign Scientific Symposium 2021 – odkryj zaawansowane technologie stojące za systemem invisalign

Zadowolony producent  

Pozyskanie 10 milionowego pacjenta, korzystającego z systemu Invisalign, skomentował Joe Hogan, dyrektor generalny Align Technology:
Jesteśmy niezwykle wdzięczni naszym partnerom, lekarzom, pacjentom oraz dwudziestu tysiącom pracowników na całym świecie, którzy pomogli nam osiągnąć ten cel. Chcąc uczcić uzyskanie 10 mln pacjentów Invisalign, przekazaliśmy 10 mln dolarów na fundusz Align Foundation, aby wspierać organizacje, które podzielają naszą wizję: odmienianie uśmiechów i życia, wspieranie i edukowanie nastolatków oraz wzmacnianie pozycji naszych lekarzy poprzez współpracę z placówkami kształcenia i fundacjami.

Rozpoczynamy również kampanię „10 milionów uśmiechów – 10 milionów podziękowań”, w której z pomocą naszych pacjentów pokażemy prawdziwą moc leczenia Invisalign. Tym sposobem chcemy podziękować i zainspirować wszystkich do dzielenia się uśmiechem za pomocą hashtaga #10MInvisalignSmiles.

Każdy użytkownik Invisalign  może dołączyć do wspólnego świętowania, oznaczając swoje zdjęcie, story lub filmik hashtagiem #10MInvisalignSmiles. W ten sposób można dzielić się swoim uśmiechem z całym światem.

***
Czytaj także: System Invisalign pod lupą: koszty, leczenie, współpraca z pacjentem

System Invisalign pod lupą: jak zostać lekarzem certyfikowanym?