Partnerzy portalu
partner portalu partner portalu partner portalu

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się i skorzystaj z naszej oferty dla zarejestrowanych czytelników

Technika dentystyczna

Technika u dentysty zajmuje poczesne miejsce w jego gabinecie. Stomatologia jest tą dziedziną medycyny, w której zadomowiony w Polsce poziom nowoczesności nie odbiega od standardów obowiązujących w Europie Zachodniej. Tak wysoko poprzeczkę zawiesili sami lekarze dentyści, wyposażając prywatne praktyki w najnowocześniejsze unity stomatologiczne i aparaturę diagnostyczną w wymiarze 3D.

Technologie w gabinecie stomatologicznym to powiew nowoczesności, szczególnie te cyfrowe. Coraz częściej centra stomatologiczne przypominają laboratoria, w którym królują technologie CAD CAM. Frezarki, drukarki 3D, skanery wewnątrzustne, wirtualna rzeczywistość i sztuczna inteligencja - to wszystko nie jest już tylko ciekawostką techniczną. Technika w gabinecie dentystycznym to spójna infrastruktura, bez której codzienna praca lekarza dentysty byłaby bardzo utrudniona.

infodent24.pl na co dzień opisuje jak wygląda technika u stomatologa. Nasz serwis jest miejscem, które każdy lekarz dentysta może wykorzystać do stawiania pierwszych, drugich i kolejnych kroków na drodze przekształcającej formułę pracy z techniki analogowej na cyfrową.

Technika dentystyczna

Rynek Zdrowia

E-Wydanie MAGAZYNU RYNEK ZDROWIA

nr 2023 3 (181)