informacje z tematu: e-system | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Gdy świadczeniodawca nie przyjmuje e-skierowania https://www.infodent24.pl/lexdentpost/gdy-swiadczeniodawca-nie-przyjmuje-e-skierowania,115478.html Mon, 06 Jul 2020 13:00:42 +0100 Co z bezpieczeństwem danych pacjentów w e-systemie https://www.infodent24.pl/lexdentpost/co-z-bezpieczenstwem-danych-pacjentow-w-e-systemie,113730.html Tue, 18 Feb 2020 19:07:14 +0100 CSOiZ: kolej na e-skierowanie https://www.infodent24.pl/newsdentpost/csoiz-kolej-na-e-skierowanie,113782.html Wed, 12 Feb 2020 21:27:31 +0100 Diagnostyka stomatologiczna w smartfonie https://www.infodent24.pl/techdentpost/diagnostyka-stomatologiczna-w-smartfonie,113873.html Wed, 12 Feb 2020 08:13:28 +0100 Dentysto uważaj na cyberatak! https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentysto-uwazaj-na-cyberatak,113128.html Wed, 16 Oct 2019 18:22:58 +0100 Recepta ważna nawet rok! Jest projekt rozporządzenia https://www.infodent24.pl/lexdentpost/recepta-wazna-nawet-rok-jest-projekt-rozporzadzenia,113053.html Mon, 07 Oct 2019 13:01:50 +0100 Kto z dentystów wystawił najwięcej e-recept? https://www.infodent24.pl/lifedentpost/kto-z-dentystow-wystawil-najwiecej-e-recept,113035.html Wed, 02 Oct 2019 22:59:08 +0100 CSIOZ: nowa funkcja w rejestrze asystentów medycznych https://www.infodent24.pl/lexdentpost/csioz-nowa-funkcja-w-rejestrze-asystentow-medycznych,113014.html Tue, 01 Oct 2019 22:33:18 +0100 Sejm: czy umiemy bezpiecznie przesyłać dane medyczne? https://www.infodent24.pl/lexdentpost/sejm-czy-umiemy-bezpiecznie-przesylac-dane-medyczne,112904.html Sun, 15 Sep 2019 22:08:19 +0100 Pacjent dowie się, że lekarz miał dostęp do jego danych https://www.infodent24.pl/lexdentpost/pacjent-dowie-sie-ze-lekarz-mial-dostep-do-jego-danych,112814.html Sun, 01 Sep 2019 23:53:53 +0100 NIL: krótki przewodnik po e-zdrowiu https://www.infodent24.pl/newsdentpost/nil-krotki-przewodnik-po-e-zdrowiu,112736.html Wed, 21 Aug 2019 22:58:20 +0100 PTS: lekarz dentysta może uratować życie pacjenta https://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-lekarz-dentysta-moze-uratowac-zycie-pacjenta,112682.html Thu, 15 Aug 2019 17:56:34 +0100 Małopolska: jest szansa na szkolenie z e-recepty https://www.infodent24.pl/edudentpost/malopolska-jest-szansa-na-szkolenie-z-e-recepty,112450.html Wed, 03 Jul 2019 21:27:56 +0100 Pomorze: NFZ oferuje kursy z e-systemu https://www.infodent24.pl/edudentpost/pomorze-nfz-oferuje-kursy-z-e-systemu,112332.html Tue, 11 Jun 2019 20:53:07 +0100 NRL: są wyniki ankiety oprogramowania do e-dokumentacji https://www.infodent24.pl/newsdentpost/nrl-sa-wyniki-ankiety-oprogramowania-do-e-dokumentacji,112045.html Thu, 25 Apr 2019 00:10:36 +0100 Obowiązek wystawiania e-zwolnień dzieli lekarzy na lepszych i gorszych? https://www.infodent24.pl/lexdentpost/obowiazek-wystawiania-e-zwolnien-dzieli-lekarzy-na-lepszych-i-gorszych,111307.html Wed, 06 Feb 2019 12:27:48 +0100 Wątpliwości w sprawie e-zwolnień nurtują posła https://www.infodent24.pl/lexdentpost/watpliwosci-w-sprawie-e-zwolnien-nurtuja-posla,111479.html Wed, 30 Jan 2019 06:54:12 +0100 e-ZLA okiem samorządu lekarskiego - problematyczne, jak przewidywaliśmy https://www.infodent24.pl/newsdentpost/e-zla-okiem-samorzadu-lekarskiego-problematyczne-jak-przewidywalismy,111154.html Thu, 06 Dec 2018 11:35:06 +0100 Drukowana alternatywa e-zwolnienia https://www.infodent24.pl/newsdentpost/drukowana-alternatywa-e-zwolnienia,111126.html Mon, 03 Dec 2018 23:20:23 +0100 Biała sobota od ZUS dla lekarzy i lekarzy dentystów https://www.infodent24.pl/newsdentpost/biala-sobota-od-zus-dla-lekarzy-i-lekarzy-dentystow,111096.html Thu, 29 Nov 2018 17:58:34 +0100