informacje z tematu: profilaktyka stomatologiczna | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Sanepid sygnuje program „Zdrowe zęby mamy marchewkę zajadamy” https://www.infodent24.pl/newsdentpost/sanepid-sygnuje-program-zdrowe-zeby-mamy-marchewke-zajadamy,116058.html Mon, 14 Sep 2020 13:56:28 +0100 Mazowsze: projekt stomatologiczny w budżecie obywatelskim https://www.infodent24.pl/newsdentpost/mazowsze-projekt-stomatologiczny-w-budzecie-obywatelskim,116022.html Tue, 08 Sep 2020 11:02:06 +0100 Wrocław: akcja bezpłatnych konsultacji stomatologicznych https://www.infodent24.pl/newsdentpost/wroclaw-akcja-bezplatnych-konsultacji-stomatologicznych,116010.html Mon, 07 Sep 2020 10:03:19 +0100 Wizyty adaptacyjne u stomatologa w ramach „Falochronu dla edukacji” https://www.infodent24.pl/newsdentpost/wizyty-adaptacyjne-u-stomatologa-w-ramach-falochronu-dla-edukacji,114904.html Fri, 15 May 2020 08:23:32 +0100 Regularne badania stomatologiczne jako profilaktyka udaru mózgu https://www.infodent24.pl/techdentpost/regularne-badania-stomatologiczne-jako-profilaktyka-udaru-mozgu,113879.html Thu, 13 Feb 2020 22:01:18 +0100 Płock: Orlen promuje zdrowie jamy ustnej https://www.infodent24.pl/newsdentpost/plock-orlen-promuje-zdrowie-jamy-ustnej,113772.html Sun, 02 Feb 2020 13:11:58 +0100 Lubuskie: ocena profilaktyki stomatologicznej https://www.infodent24.pl/newsdentpost/lubuskie-ocena-profilaktyki-stomatologicznej,113501.html Wed, 18 Dec 2019 23:11:23 +0100 RP AOTMiT: antybakteryjna redukcja ryzyka próchnicy zębów https://www.infodent24.pl/newsdentpost/rp-aotmit-antybakteryjna-redukcja-ryzyka-prochnicy-zebow,113518.html Mon, 16 Dec 2019 06:30:34 +0100 Profilaktyka stomatologiczna dla dzieci w planie pracy Rady Przejrzystości https://www.infodent24.pl/newsdentpost/profilaktyka-stomatologiczna-dla-dzieci-w-planie-pracy-rady-przejrzystosci,113314.html Fri, 15 Nov 2019 00:10:37 +0100 Profilaktyka stomatologiczna: Lubin nie ogląda się na NFZ https://www.infodent24.pl/newsdentpost/profilaktyka-stomatologiczna-lubin-nie-oglada-sie-na-nfz,113004.html Mon, 30 Sep 2019 07:33:06 +0100 Wybity ząb – co robić? Najlepiej nie wiedzieć co robić. https://www.infodent24.pl/bizdentpost/wybity-zab-co-robic-najlepiej-nie-wiedziec-co-robic,112746.html Sat, 24 Aug 2019 17:49:58 +0100 Mróz: ciężkie dni dla zębów https://www.infodent24.pl/techdentpost/mroz-ciezkie-dni-dla-zebow,111471.html Tue, 29 Jan 2019 09:13:48 +0100 Przeglądy stomatologiczne dzieci? Uwaga rodzice kontrolują...dentystów! https://www.infodent24.pl/newsdentpost/przeglady-stomatologiczne-dzieci-uwaga-rodzice-kontroluja-dentystow,111148.html Thu, 06 Dec 2018 21:10:38 +0100 PTSS w Poznaniu pro publico bono https://www.infodent24.pl/newsdentpost/ptss-w-poznaniu-pro-publico-bono,111021.html Fri, 16 Nov 2018 06:41:42 +0100 Strzelin: gmina, która dba o „Piękny uśmiech” https://www.infodent24.pl/newsdentpost/strzelin-gmina-ktora-dba-o-piekny-usmiech,110981.html Fri, 09 Nov 2018 06:31:22 +0100 Psychoterapia próchnicy https://www.infodent24.pl/techdentpost/psychoterapia-prochnicy,110812.html Wed, 31 Oct 2018 08:58:09 +0100 Cukier przyczyną problemów periodontologicznych https://www.infodent24.pl/lifedentpost/cukier-przyczyna-problemow-periodontologicznych,110639.html Mon, 24 Sep 2018 22:30:33 +0100 Cieszyn bada zęby pięciolatków https://www.infodent24.pl/newsdentpost/cieszyn-bada-zeby-pieciolatkow,110584.html Thu, 13 Sep 2018 17:10:30 +0100 Nastolatek musi mieć problemy stomatologiczne? https://www.infodent24.pl/techdentpost/nastolatek-musi-miec-problemy-stomatologiczne,109894.html Tue, 28 Aug 2018 18:22:41 +0100 Gwiazda sportu działa w profilaktyce stomatologicznej https://www.infodent24.pl/lifedentpost/gwiazda-sportu-dziala-w-profilaktyce-stomatologicznej,110306.html Thu, 26 Jul 2018 07:55:36 +0100