informacje z tematu: szczoteczka do zębów | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Rząd dodatkowo wynagrodzi pracowników medycznych...w Bułgarii https://www.infodent24.pl/newsdentpost/rzad-dodatkowo-wynagrodzi-pracownikow-medycznych-w-bulgarii,113958.html Sun, 29 Mar 2020 08:32:25 +0100 Łakomy kąsek - końcówki szczoteczek do zębów https://www.infodent24.pl/lifedentpost/lakomy-kasek-koncowki-szczoteczek-do-zebow,113624.html Thu, 09 Jan 2020 09:41:34 +0100 Wreszcie są - szczoteczki do zębów ze sztuczną inteligencją https://www.infodent24.pl/techdentpost/wreszcie-sa-szczoteczki-do-zebow-ze-sztuczna-inteligencja,113616.html Wed, 08 Jan 2020 11:41:24 +0100 Szczoteczka do zębów z brązowym medalem najczęstszych prezentów pod choinkę https://www.infodent24.pl/lifedentpost/szczoteczka-do-zebow-z-brazowym-medalem-najczestszych-prezentow-pod-choinke,113559.html Wed, 25 Dec 2019 15:15:44 +0100 Stomatologia 2019 r.: działo się https://www.infodent24.pl/techdentpost/stomatologia-2019-r-dzialo-sie,113543.html Thu, 19 Dec 2019 16:48:39 +0100 Szczoteczka do zębów poważnie zraniła pięciolatkę https://www.infodent24.pl/lifedentpost/szczoteczka-do-zebow-powaznie-zranila-pieciolatke,113379.html Mon, 25 Nov 2019 15:20:46 +0100 Szczoteczka do zębów pełna zagrożeń https://www.infodent24.pl/techdentpost/szczoteczka-do-zebow-pelna-zagrozen,112989.html Thu, 26 Sep 2019 09:29:54 +0100 Szczoteczka dla niepełnosprawnych w drodze https://www.infodent24.pl/techdentpost/szczoteczka-dla-niepelnosprawnych-w-drodze,112666.html Thu, 29 Aug 2019 21:54:54 +0100 Rozszerzona rzeczywistość w szczotkowaniu zębów https://www.infodent24.pl/lifedentpost/rozszerzona-rzeczywistosc-w-szczotkowaniu-zebow,112568.html Sun, 28 Jul 2019 21:55:33 +0100 Higiena jamy ustnej skrojona na miarę pacjenta https://www.infodent24.pl/techdentpost/higiena-jamy-ustnej-skrojona-na-miare-pacjenta,112539.html Tue, 23 Jul 2019 22:00:36 +0100 Więzienie za kradzież szczoteczki do zębów https://www.infodent24.pl/lifedentpost/wiezienie-za-kradziez-szczoteczki-do-zebow,112559.html Sun, 21 Jul 2019 18:02:11 +0100 Jak czyszczą zęby tam, gdzie szczoteczki mało popularne https://www.infodent24.pl/lifedentpost/jak-czyszcza-zeby-tam-gdzie-szczoteczki-malo-popularne,112474.html Sun, 14 Jul 2019 19:12:37 +0100 Possi: muzyczna szczoteczka do zębów https://www.infodent24.pl/techdentpost/possi-muzyczna-szczoteczka-do-zebow,112454.html Thu, 04 Jul 2019 21:25:18 +0100 Wspólna szczoteczka do zębów - to nie problem - odpowiada co czwarty pytany! https://www.infodent24.pl/newsdentpost/wspolna-szczoteczka-do-zebow-to-nie-problem-odpowiada-co-czwarty-pytany,112345.html Thu, 27 Jun 2019 22:54:01 +0100 Konkurs „Dbamy o uśmiech” https://www.infodent24.pl/lifedentpost/konkurs-dbamy-o-usmiech,112329.html Mon, 10 Jun 2019 20:42:05 +0100 Bardzo doustna szczoteczka soniczna https://www.infodent24.pl/techdentpost/bardzo-doustna-szczoteczka-soniczna,112291.html Thu, 06 Jun 2019 22:28:48 +0100 Szczoteczka stanowczo dla geeków https://www.infodent24.pl/techdentpost/szczoteczka-stanowczo-dla-geekow,112241.html Fri, 31 May 2019 06:20:01 +0100 Szczoteczki do zębów narzędziem zbrodni https://www.infodent24.pl/lifedentpost/szczoteczki-do-zebow-narzedziem-zbrodni,112232.html Tue, 28 May 2019 07:30:43 +0100 Bujne życie na szczoteczce do zębów https://www.infodent24.pl/techdentpost/bujne-zycie-na-szczoteczce-do-zebow,112069.html Sun, 28 Apr 2019 09:13:18 +0100 Szczoteczka do zębów z recyklingu https://www.infodent24.pl/lifedentpost/szczoteczka-do-zebow-z-recyklingu,111858.html Sun, 24 Mar 2019 18:54:36 +0100