informacje z tematu: materiały stomatologiczne | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) 960 zębów do użytku…osobistego? https://www.infodent24.pl/lifedentpost/960-zebow-do-uzytku-osobistego,113776.html Sat, 01 Feb 2020 09:07:44 +0100 Pierwszy przeciwbakteryjny kompozyt do wypełnień https://www.infodent24.pl/techdentpost/pierwszy-przeciwbakteryjny-kompozyt-do-wypelnien,113779.html Thu, 30 Jan 2020 07:52:33 +0100 Dylemat dentysty: sklep internetowy czy lokalny dostawca? https://www.infodent24.pl/bizdentpost/dylemat-dentysty-sklep-internetowy-czy-lokalny-dostawca,112394.html Tue, 17 Dec 2019 09:41:22 +0100 Inwestycja w doskonalsze materiały stomatologiczne https://www.infodent24.pl/bizdentpost/inwestycja-w-doskonalsze-materialy-stomatologiczne,113303.html Thu, 14 Nov 2019 12:05:54 +0100 Magnetyzm w leczeniu zębów https://www.infodent24.pl/techdentpost/magnetyzm-w-leczeniu-zebow,113239.html Tue, 05 Nov 2019 08:55:36 +0100 Kiedy dentysta zawodzi pacjenta https://www.infodent24.pl/techdentpost/kiedy-dentysta-zawodzi-pacjenta,112165.html Tue, 11 Jun 2019 20:51:17 +0100 Dental Tree lideruje w statystykach Google Trends https://www.infodent24.pl/bizdentpost/dental-tree-lideruje-w-statystykach-google-trends,112027.html Mon, 27 May 2019 12:01:57 +0100 GUMed: przetarg na dostawę wyrobów stomatologicznych https://www.infodent24.pl/bizdentpost/gumed-przetarg-na-dostawe-wyrobow-stomatologicznych,112224.html Mon, 27 May 2019 12:01:01 +0100 Trwalsze wypełnienia coraz bliżej https://www.infodent24.pl/techdentpost/trwalsze-wypelnienia-coraz-blizej,112188.html Wed, 22 May 2019 08:07:33 +0100 Kiedy augmentacja może pójść źle https://www.infodent24.pl/techdentpost/kiedy-augmentacja-moze-pojsc-zle,111787.html Mon, 25 Mar 2019 08:33:58 +0100 Nowoczesna chirurgia stomatologiczna augmentacją stoi https://www.infodent24.pl/techdentpost/nowoczesna-chirurgia-stomatologiczna-augmentacja-stoi,111788.html Fri, 22 Mar 2019 08:15:33 +0100 Czy istnieje idealny materiał stomatologiczny? https://www.infodent24.pl/techdentpost/czy-istnieje-idealny-material-stomatologiczny,111695.html Fri, 08 Mar 2019 07:26:32 +0100 Droga do serc stomatologów https://www.infodent24.pl/newsdentpost/droga-do-serc-stomatologow,111736.html Thu, 07 Mar 2019 14:30:34 +0100 Dental Tree: to drzewo daje interesujące owoce https://www.infodent24.pl/bizdentpost/dental-tree-to-drzewo-daje-interesujace-owoce,110900.html Thu, 20 Dec 2018 13:58:20 +0100 FDI w sprawie nanocząstek. Bać się czy się nie bać? https://www.infodent24.pl/techdentpost/fdi-w-sprawie-nanoczastek-bac-sie-czy-sie-nie-bac,111061.html Wed, 28 Nov 2018 07:42:43 +0100 Jak zakwaszające jamę ustną napoje działają na wypełnienia stomatologiczne https://www.infodent24.pl/techdentpost/jak-zakwaszajace-jame-ustna-napoje-dzialaja-na-wypelnienia-stomatologiczne,110841.html Tue, 23 Oct 2018 20:24:26 +0100 Uwaga na fałszywą pastę polerską Detartrine https://www.infodent24.pl/techdentpost/uwaga-na-falszywa-paste-polerska-detartrine,110583.html Thu, 13 Sep 2018 10:38:38 +0100 Projekt dofinansowany w ramach programu „Lider” https://www.infodent24.pl/techdentpost/projekt-dofinansowany-w-ramach-programu-lider,110456.html Sun, 26 Aug 2018 18:33:53 +0100 Będzie nowy materiał na implanty https://www.infodent24.pl/techdentpost/bedzie-nowy-material-na-implanty,109826.html Tue, 22 May 2018 21:23:48 +0100 Gdzie jest Kromopan? https://www.infodent24.pl/bizdentpost/gdzie-jest-kromopan,109212.html Tue, 20 Feb 2018 08:00:04 +0100