informacje z tematu: GUMed | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Gdańsk: wakat w w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej https://www.infodent24.pl/edudentpost/gdansk-wakat-w-w-katedrze-i-zakladzie-protetyki-stomatologicznej,116252.html Wed, 07 Oct 2020 09:30:49 +0100 LDEK: WUM dobry, ale GUMed też niezły https://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-wum-dobry-ale-gumed-tez-niezly,116181.html Mon, 28 Sep 2020 21:32:48 +0100 Wyniki LDEK: na czele: GUMed, WUM i UM w Białymstoku https://www.infodent24.pl/edudentpost/wyniki-ldek-na-czele-gumed-wum-i-um-w-bialymstoku,116046.html Fri, 11 Sep 2020 09:07:50 +0100 GUMed: jest praca dla asystenta w Zakładzie Ortodoncji https://www.infodent24.pl/edudentpost/gumed-jest-praca-dla-asystenta-w-zakladzie-ortodoncji,115949.html Mon, 31 Aug 2020 11:50:41 +0100 Prof. Marcin Gruchała na czele Konferencji Rektorów Akademickich Uczelni Medycznych https://www.infodent24.pl/edudentpost/prof-marcin-gruchala-na-czele-konferencji-rektorow-akademickich-uczelni-medycznych,115934.html Fri, 28 Aug 2020 12:36:07 +0100 GUMed: w tym roku oblegany przez kandydatów na stomatologię https://www.infodent24.pl/edudentpost/gumed-w-tym-roku-oblegany-przez-kandydatow-na-stomatologie,115873.html Thu, 20 Aug 2020 15:06:19 +0100 Prof. Barbara Kochańska konsultantem wojewódzkim https://www.infodent24.pl/edudentpost/prof-barbara-kochanska-konsultantem-wojewodzkim,115366.html Wed, 24 Jun 2020 13:53:40 +0100 GUMed: praca dla asystenta https://www.infodent24.pl/edudentpost/gumed-praca-dla-asystenta,115333.html Mon, 22 Jun 2020 10:31:35 +0100 Dentyści uporczywie pytają NFZ o telemedycynę https://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentysci-uporczywie-pytaja-nfz-o-telemedycyne,115101.html Fri, 29 May 2020 15:15:25 +0100 Kiedy nowe Centrum Stomatologiczne GUMed https://www.infodent24.pl/edudentpost/kiedy-nowe-centrum-stomatologiczne-gumed,113749.html Sat, 25 Jan 2020 23:25:12 +0100 Do objęcia prezesura Uniwersyteckiego Centrum Stomatologicznego w Gdańsku https://www.infodent24.pl/bizdentpost/do-objecia-prezesura-uniwersyteckiego-centrum-stomatologicznego-w-gdansku,113630.html Thu, 09 Jan 2020 22:10:48 +0100 GUMed: szukają asystenta w Zakładzie Technik Dentystycznych i Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia https://www.infodent24.pl/edudentpost/gumed-szukaja-asystenta-w-zakladzie-technik-dentystycznych-i-zaburzen-czynnosciowych-narzadu-zucia,113563.html Thu, 26 Dec 2019 22:01:22 +0100 Pomorskie: nominacje na konsultantów wojewódzkich w dziedzinie stomatologii https://www.infodent24.pl/edudentpost/pomorskie-nominacje-na-konsultantow-wojewodzkich-w-dziedzinie-stomatologii,113537.html Wed, 18 Dec 2019 09:30:12 +0100 GUMed: praca dla asystenta https://www.infodent24.pl/edudentpost/gumed-praca-dla-asystenta,113355.html Mon, 02 Dec 2019 22:36:21 +0100 GUMed kolejny rocznik absolwentów stomatologii https://www.infodent24.pl/edudentpost/gumed-kolejny-rocznik-absolwentow-stomatologii,113416.html Sun, 01 Dec 2019 19:38:43 +0100 Gdzie zdawalność LDEK największa https://www.infodent24.pl/edudentpost/gdzie-zdawalnosc-ldek-najwieksza,113400.html Thu, 28 Nov 2019 09:24:17 +0100 GUMed: dr hab. Anna Starzyńska na kongresie w Lizbonie https://www.infodent24.pl/edudentpost/gumed-dr-hab-anna-starzynska-na-kongresie-w-lizbonie,113044.html Wed, 09 Oct 2019 19:18:32 +0100 GUMed: praca dla asystenta https://www.infodent24.pl/edudentpost/gumed-praca-dla-asystenta,112938.html Sun, 29 Sep 2019 23:42:41 +0100 GUMed: praca dla asystenta https://www.infodent24.pl/edudentpost/gumed-praca-dla-asystenta,112886.html Fri, 27 Sep 2019 09:48:49 +0100 Prof. Katarzyna Emerich z wykładem podczas Kongresu FDI https://www.infodent24.pl/edudentpost/prof-katarzyna-emerich-z-wykladem-podczas-kongresu-fdi,112876.html Mon, 09 Sep 2019 15:03:19 +0100