informacje z tematu: ból zęba | infoDENT24.pl https://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Koronawirus: jak stomatolog stomatologowi https://www.infodent24.pl/newsdentpost/koronawirus-jak-stomatolog-stomatologowi,115332.html Mon, 22 Jun 2020 12:31:44 +0100 Koronawirus: zmiana definicji stomatologicznej pomocy doraźnej? https://www.infodent24.pl/lifedentpost/koronawirus-zmiana-definicji-stomatologicznej-pomocy-doraznej,114605.html Fri, 24 Apr 2020 10:01:41 +0100 Gdańsk: nie ma tak, że pracujących dentystów nie ma https://www.infodent24.pl/newsdentpost/gdansk-nie-ma-tak-ze-pracujacych-dentystow-nie-ma,114165.html Mon, 23 Mar 2020 07:56:55 +0100 Kto leczył zęby rosyjskich carów? https://www.infodent24.pl/lifedentpost/kto-leczyl-zeby-rosyjskich-carow,114045.html Mon, 09 Mar 2020 09:14:13 +0100 Do dentysty bez kolejki. Ktoś tutaj postradał zmysły https://www.infodent24.pl/newsdentpost/do-dentysty-bez-kolejki-ktos-tutaj-postradal-zmysly,114038.html Fri, 06 Mar 2020 08:51:13 +0100 Więzień dowodzi niestaranności dentystki https://www.infodent24.pl/lexdentpost/wiezien-dowodzi-niestarannosci-dentystki,113948.html Sun, 01 Mar 2020 20:19:29 +0100 Św. Apolonia - patronka stomatologów https://www.infodent24.pl/lifedentpost/sw-apolonia-patronka-stomatologow,113830.html Sun, 09 Feb 2020 09:47:32 +0100 Za brak opieki stomatologicznej 2 x po 500 zł https://www.infodent24.pl/lexdentpost/za-brak-opieki-stomatologicznej-2-x-po-500-zl,113715.html Mon, 27 Jan 2020 22:08:41 +0100 Migrena od zębów https://www.infodent24.pl/techdentpost/migrena-od-zebow,113426.html Mon, 02 Dec 2019 22:09:15 +0100 American Dental Association: antybiotyki nie są na ból zębów https://www.infodent24.pl/techdentpost/american-dental-association-antybiotyki-nie-sa-na-bol-zebow,113201.html Fri, 08 Nov 2019 08:53:26 +0100 Z powodu bólu zęba popełnił samobójstwo https://www.infodent24.pl/lifedentpost/z-powodu-bolu-zeba-popelnil-samobojstwo,113186.html Mon, 28 Oct 2019 23:56:00 +0100 Dr Maciej Michalak: możemy leczyć bezboleśnie https://www.infodent24.pl/techdentpost/dr-maciej-michalak-mozemy-leczyc-bezbolesnie,113103.html Tue, 15 Oct 2019 09:21:41 +0100 PTS organizuje szkolenia w ramach programu Klinika bez bólu https://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-organizuje-szkolenia-w-ramach-programu-klinika-bez-bolu,113077.html Wed, 09 Oct 2019 19:17:39 +0100 Kto chciałby prowadzić Klinikę bez bólu ? https://www.infodent24.pl/bizdentpost/kto-chcialby-prowadzic-klinike-bez-bolu,113021.html Tue, 01 Oct 2019 12:16:06 +0100 Ból zęba jako objaw dolegliwości głowy https://www.infodent24.pl/techdentpost/bol-zeba-jako-objaw-dolegliwosci-glowy,112813.html Sun, 08 Sep 2019 20:36:40 +0100 Osoby rude bardziej boją się dentysty https://www.infodent24.pl/techdentpost/osoby-rude-bardziej-boja-sie-dentysty,112544.html Thu, 18 Jul 2019 19:49:36 +0100 Amerykańscy dentyści niebezpiecznie przesadzają z przepisywaniem opioidów https://www.infodent24.pl/techdentpost/amerykanscy-dentysci-niebezpiecznie-przesadzaja-z-przepisywaniem-opioidow,112259.html Thu, 13 Jun 2019 09:06:31 +0100 Celebryta - też człowiek – boi się dentysty https://www.infodent24.pl/lifedentpost/celebryta-tez-czlowiek-boi-sie-dentysty,111275.html Sat, 05 Jan 2019 10:12:38 +0100 Ból twarzoczaszki: jak odróżnić ból stomatologiczny? https://www.infodent24.pl/techdentpost/bol-twarzoczaszki-jak-odroznic-bol-stomatologiczny,111128.html Thu, 03 Jan 2019 08:40:45 +0100 Ból zęba – rodzaje i przyczyny https://www.infodent24.pl/techdentpost/bol-zeba-rodzaje-i-przyczyny,111259.html Thu, 27 Dec 2018 09:39:40 +0100